Grąžinimo garantija

MSM gelis su alavijais

MSM gelis su alavijaisPagrindiniai šio produkto komponentai yra Aloe Vera želė, MSM ir žolelių ekstraktai. Aloe Vera žele užtikrina, kad gelis įsigers giliai į odą, o MSM (metilsulfonilmetanas) pateks į pažeistus audinius.

MSM yra natūrali organinė siera, pagrindinė jungiamųjų audinių ir sąnarių sudėtinė dalis. Jos yra kiekvienoje organizmo ląstelėje. MSM malšina uždegimus, slopina skausmą.

• Slopina sąnarių uždegimus;
• Malšina minkštųjų raumenų skausmą;
• Puiki pagalba patyrus sportinę traumą;
• Mažina reumatinius skausmus;
• Padeda esant spuoguotumui;
• Gerina nago plokštelės keratinizacijos procesus;
• Bekvapis, netepa drabužių.

Sudėtis: Aloe Vera želė, vanduo, dimetilsulfonas (MSM), glicerolis, trietalominas, dimetikonas, miltinių miškauogių ekstraktas, natrio hialuronatas, alantoinas, tokoferolis, ožerškių lapų aliejus, rozmarinų ekstraktas, baltųjų gluosnių žievės ekstraktas, polisorbatas 80, askorbo rūgštis, karbomeras, dinatrio EDTR, metilparabenas, diazolidinilkarbamidas.

Naudojimas: gausiai įmasažuoti tas kūno vietas, kurios labiausiai reikalauja priežiūros. Pakartoti procedūrą pagal poreikį.

Kiekis: 118 ml                                                                                                                Kaina: 24€


Įsigykite šį MSM gelį su alavijais elektroninėje alavijų parduotuvėje
Norite pirkti pigiau? Gaukite 5% nuolaidą visiems Forever produktams tapę mūsų partneriais

Patinka? Pasidalink su draugais!

  3 klausimai - atsiliepimai. MSM gelis su alavijais

  • Artūras

   Sveiki, norėjau paklausti ar šis gelis padeda nuo plaukų slinkimo? Jei taip, kaip dažnai jį reikia vartoti ir kiek laiko? Gal dar kažką papasakotumėt apie šį gelį, ar rekomenduotumėt kitų priemonių šiai bėdai.

  • Česlovas

   Sveikas Artūrai,

   gamintojas apie šį gelį tokių faktų nepateikia, tad komentuoti ar jis padeda nuo plauku slinkimo negaliu. Tačiau šio produkto aprašyme yra nurodyta, kad jeigu audiniuose trūksta organinės sieros, blogai auga plaukai, nagai ir t.t. Tad logiška išvada būtų tokia, kad šis produktas tiktų stiprinti galvos odą ir plauku šaknis. Manau, kad naudoti šį gelį reikėtų pagal poreikį, kadangi gamintojas nenurodo konkrečių vartojamųjų dozių skirtingoms problemoms spręsti.

   Plaukams ir jų šaknims stiprinti tinka ir Aleoe First raminamasis purškiamas losjonas. Šis losjonas taip pat apsaugo plaukus nuo žalingo saulės poveikio.

  • Nomeda Samoškienė

   Mano gyvenimas riedėjo įprastu ritmu – be didesnių bėdų ir problemų, tik su mažesniais ar didesniais sveikatos sutrikimais. Bet, kai rankų pirštai pradėjo sunkiai lankstytis, rimtai išsigandau. Atlikus tyrimus, gydytojų išvada nedžiugino – reumatoidinis artritas. Liga visam gyvenimui, o man tada buvo tik 40 metų. Gydytojų išrašyti vaistai teigiamo poveikio nedavė, o šalutinis jų efektas baugino. Liga progresavo. Pradėjo tinti visi sąnariai, ypač skaudėdavo naktimis, negalėjau miegot. Tai truko apie 2 metus. Buvo dienų, kai nesinorėjo gyventi.

   Mano pažintis su kompanija Forever prasidėjo tada, kai draugė paprašė pakviesti keletą pažįstamų, kad pristatytų šią kompaniją ir jos gaminamus sveikatai gerinti skirtus produktus. Suorganizavau kelis pristatymus, kuriuos išsamiai vedė menedžerė iš Skuodo Daiva Buivydienė. Tikėjau, kad produktai geri, bet skirti ne man – per brangu.

   Perversmas mano sąmonėje įvyko, kai išmėginau MSM gelį su alavijais, kurį gimtadienio proga padovanojo ta pati draugė (vėliau tapusi mano sponsore). Savaitę tepusi sąnarius, pajaučiau palengvėjimą. Skausmas sumažėjo, sąnariai tapo lankstesni. Supratau, kad dar turiu progą – galiu pabandyti jaustis geriau ir neprarasti vilties. Užpildžiau distributoriaus anketą ir pradėjau vartoti Forever kompanijos produktus.

   Pradėjau nuo Aloe Vera sulčių, dar gėriau Forever Active Ha, Nature-Min, ryte sąnarius tepiau MSM geliu su alavijais, vakare – Šildomuoju losjonu su alavijais. Po 2 savaičių pajaučiau, kaip sukaustė visus sąnarius, bet žinojau, kad pablogėjimas turi būti, todėl labai neišsigandau. Po to kiekvieną dieną jaučiausi vis geriau. Dabar geriu ForeverFreedom sultis, kurios tapo nuolatiniu mano gyvenimo palydovu. Šie produktai man grąžino norą gyventi. Juos jau vartoju daugiau, nei metus. Užmiršau, kas yra skausmas, atsileido sąnarių tinimas.

   Forever produktus dabar vartoja visa mano šeima, kuri pamėgo Forever Bright dantų želė, Lūpų pieštuką su alavijais, Dezodorantą su alavijais. Anksčiau sūnus dažnai sirgdavo peršalimo ligomis, be antibiotikų liga nesitraukdavo. Pavartojęs Forever Kids ir Česnakų ir čiobrelių kapsules, vaikas serga retai ir antibiotikų jau nebegeria.

   Išbandžiusi šitiek produktų, įsitikinau, kad jie saugūs ir efektyvūs. Dabar drąsiai juos rekomenduoju savo giminėms ir pažįstamiems.

   Šiandien šie produktai man jau nebrangu, nes supratau, kad nieko nėra brangiau už sveikatą. Todėl saugokime, stiprinkime ją naudodami natūralius, aukštos kokybės produktus, kuriuos siūlo kompanija Forever.