Grąžinimo garantija

Pomesteen nektaras

Šiandien kiekvienas besirūpinantis savo sveikata žino, kad antioksidantai turi nepaprastai didelės įtakos mūsų sveikatai ir gerai savijautai. Mitybos specialistai svarsto, kuris vaisius yra didžiausias galingiausių antioksidantų šaltinis.

„Forever Pomesteen Power“ pasižymi abiem šiom savybėm. Tai patentuotas vaisių sulčių ir vynuogių kauliukų ekstrakto mišinys, kurio sudėtinės dalys yra išgautos iš vaisių tuo metu, kuomet jų DRAG buvo efektyviausias.  Produkte yra granatų vaisių, kriaušių vaisių, mangostaninių garcinijų vaisių, aviečių uogų, gervuogių uogų ir mėlynių uogų sulčių ir vynuogių kauliukų ekstrakto.

• Specialiai parinktų vaisių sulčių ir vynuogių kauliukų ekstrakto mišinys.

• Skanus ir koncentruotas.

Kiekis vienoje porcijoje (30 ml)
Vitaminas C – 24 mg
Patentuotas mišinys – 30 ml

Patentuotas mišinys: granatų vaisių, kriaušių vaisių, mangostaninių garcinijų vaisių, aviečių uogų, gervuogių uogų, mėlynių uogų sultys ir vynuogių kauliukų ekstraktas.
Sudesamosios dalys: kalio sorbatas, natrio benzoatas.

Vartojimas: 30 ml kartą per dieną prieš valgį. Prieš vartojimą suplakti. Atidarytą laikyti šaldytuve iki 30 dienų.

Kiekis: 473 ml                                                                                                                          Kaina: 28,45 €


Įsigykite šį vaisių sulčių ir vynuogių kauliukų ekstrakto mišinį elektroninėje alavijų parduotuvėje
Norite pirkti pigiau? Gaukite 5% nuolaidą visiems Forever produktams tapę mūsų partneriais

Patinka? Pasidalink su draugais!

  11 klausimai - atsiliepimai. Pomesteen nektaras

  • Rasa Jankienė

   Esu sirgusi onkologine liga, todėl privalau reguliariai tikrintis sveikatą. Tų patikrinimų metu vis išaiškėdavo, kad kažkas negerai mano kraujui – tai leukocitų, tai eritrocitų ne tiek kiek turėtų būti, tai per mažas hemoglobino kiekis. Kai man rekomendavo pagerti „Forever Pomesteen Power“, rytais gėriau po šaukštą šių sulčių pasigardžiuodama, nes tai – malonaus skonio ir kvapo sultys.
   Taip jau sutapo, kad sugėrus visą kursą šių sulčių, turėjau važiuoti į Šiaulius eiliniam patikrinimui. Tą kartą kraujo tyrimai buvo geri.
   Žinau, kad ir toliau reikės lankytis pas gydytojus ir tikrintis, bet aš tikiu „Forever Pomesteen Power“ galia. Tai nuostabus produktas, kurio dėka pagerėjo ne tik savijauta, bet ir sveikata.
   „Forever Pomesteen Power“- jėga. Rekomenduoju šį produktą visiems, o ypač tiems, kam reikia atstatyti nusilpusį organizmą.

  • Erika Mišeikienė

   Prieš 16 metų mano mama išgirdo diagnozę: Boilio Oslerio liga, kurią paveldėjo iš savo mamos. Tai tokia kraujo liga, kai raudonieji kūneliai virsta į baltuosius, krenta hemoglobinas, atsiveria žaizdelės, nekreša kraujas.

   Ši liga Lietuvoje gydoma pagal enciklopediją, nes ja mūsų šalyje serga iki 10 žmonių. Su kiekviena diena mamos sveikata prastėjo, kraujo perpylimai dažnėjo, vaistų kiekis didėjo. Negana to, gydytojai nustatė hepatitą C, kuriuo mama užsikrėtė būdama donore. Vėliau nustatė ir astmą. 2009 metais liga taip progresavo, kad vaistai tapo nuodais, medikai negalėjo nieko pritaikyti, prasidėjo vidiniai kraujavimai, dingdavo klausa, hemoglobinas nukrisdavo iki 23. Mamai į kepenis buvo įdėtos 3 metalinės kraujagyslės, nes kaupėsi skysčiai.

   Prieš 2,5 metų mama pradėjo vartoti Forever produktus: Aloe Vera sultis, Forever Pomesteen Power, Forever Lycium Plus, Nature-Min, Aloe2Go. Su kiekviena diena ji pradėjo jaustis geriau. Jau po trijų mėnesių ėmė mažinti cheminius vaistus. Vis labiau pasitikėjo Forever produktais, gėrė Alavijų ir uogų nektarą, Forever 18 iš gamtos, Argi +, Alavijų ir persikų nektarą, Forever kalcį, Absorbent-C.

   Šiandien beliko tik vieni vaistai, visų kitų cheminių vaistų mama atsisakė. Pamažu ji tapo tikra Forever šeimos nare.

  • Ingrida

   Sveiki,

   Ar gali Forever Pomesteen sultis vartoti vaikai? (5 ir 8 metų)

  • Ingrida,

   Forever Pomesteen sultis vartoja 3 metukų vaikai, taigi ir vyresni vaikai gali jas vartoti.

   Pagarbiai,
   Gražina

  • Aura

   Ar Forever Pomesteen sultis gali vartoti besilaukiancios moterys?

  • Aura,

   Taip, šį gęrimą gali vartoti besilaukiančios moterys.

  • Kristina

   Sveiki,

   turiu 3 metukų dukrytę.Mus pastoviai kamuoja sloga.Ar tinka šitos sultys ar geriau alavijo sultis gert organizmui pastiprint?
   Iš anksto dėkoju už atsakymą

  • Kristina,

   Taip, jūsų pasirinkimas labai geras. Šis gėrimas stiprina imunitetą, pakelia hemoglobiną. Vaikai noriai jį geria, nes labai skanus.

  • Rima

   Sveiki,

   Kokie galimi šalutiniai poveikiai (pojūčiai,savijautos pasikeitimai) naudojant šį preparatą? Ačiū.

  • Rima,
   Visi Forever alavijo gėrimai šalutinio poveikio neturi.

  • […] Vera sulčių ir „Forever Pomesteen Power“ […]