Forever Therm

„Forever Therm“™ – veiksmingas organizmo funkcijas palaikantis papildas, kuris suteikia energijos ir padeda spartinti medžiagų apykaitą, todėl yra puikus pagalbininkas siekiant sureguliuoti svorį.

Smulkiau


€37.00

„Forever Therm“™ skirtas palengvinti lieknėjimą, kad greičiau pamatytumėte rezultatą ir pasiektumėte norimą fizinę formą ir svorį. Jame esantis ypatingas augalų ekstraktų ir maistinių medžiagų kompleksas gali padėti skatinti medžiagų apykaitą ir pasiekti rezultatą greičiau ir paprasčiau.
Žaliosios arbatos ekstrakte esantys polifenolių grupės junginiai katechinai skatina medžiagų apykaitą ir veikia kaip antioksidantai; įvairių tyrimų duomenys rodo, kad jie teigiamai veikia organizme vykstančią termogenezę. Termogenezė – energijos generavimas panaudojant riebalus kaip kurą.
„Forever Therm“™ sudėtyje taip pat yra gvaraninių paulinijų sėklų ekstrakto, kuriame gausu augalinės kilmės alkaloido kofeino; jis padeda nepristigti energijos mankštinantis ar daug dirbant.

Tyrimų duomenys rodo, kad žalioji arbata ir natūralus kofeinas veikia sinergiškai ir palaiko termogenezę. Žalių kavos pupelių ekstrakte yra ypatingos medžiagos – chlorogeno rūgšties, kurios skrudintose kavos pupelėse nėra daug. Tyrimai rodo, kad šis aktyvus komponentas padeda slopinti gliukozės pasisavinimą, todėl gali padėti palaikyti normalų cukraus kiekį kraujyje, jei jis prieš tai buvo normalus. Toks šios medžiagos poveikis gali padėti kontroliuoti apetitą ir išvengti energijos svyravimų. Šios medžiagų apykaitą skatinančios trijulės tobuli draugai yra B grupės vitaminų kompleksas ir vitaminas C. B grupės vitaminai ir vitaminas C labai svarbūs angliavandenių, baltymų ir riebalų apykaitai. Patiriant didelį fizinį krūvį – pavyzdžiui, treniruočių metu – šių vitaminų atsargos greitai išeikvojamos, todėl svarbu jas papildyti, nes tai gali turėti įtakos medžiagų apykaitai.

Be abejo, bet kokios svorio reguliavimo programos sėkmės pagrindas – sveika mityba ir pakankamas fizinis aktyvumas. „Forever Therm“™ su veiksmingu augalų ekstraktų ir maistinių medžiagų kompleksu gali suteikti energijos, skatinti medžiagų apykaitą ir padėti jums įgyvendinti jūsų tikslus.

• Gali skatinti medžiagų apykaitą ir padėti pasiekti norimą svorį, jei papildo vartojimas derinamas su sveika mityba ir mankšta.
• Su veiksmingais augalų ekstraktais ir maistinėmis medžiagomis, kurios padeda palaikyti termogenezę.

Kiekis dviejose tabletėse:
Vitaminas C (askorbo rūgštis) 75 mg
Vitaminas B1 (tiamino hidrochloridas) 1 mg
Vitaminas B2 (riboflavinas) 1,4 mg
Niacinas (niacinamidas) 10 mg
Vitaminas B6 (piridoksino hidrochloridas) 1,3 mg
Foliatas (folio rūgštis) 200 mcg
Vitaminas B12 (cianokobalaminas) 2,4 mcg
Pantoteno rūgštis (kalcio D-pantotenatas) 6 mg
Patentuotas „Forever Therm“ medžiagų
kompleksas (Kininio arbatmedžio (Camellia
sinensis) ekstraktas (lapų), gvaraninių paulinijų
(Paullinia cupana)sėklų ekstraktas, didžiojo
kavamedžio pupelių (Coffea robusta) ekstraktas).

KITOS SUDEDAMOSIOS DALYS:
mikrokristalinė celiuliozė, stearino rūgštis, skersinio ryšio natrio karboksimetilceliuliozė, silicio dioksidas, natrio karboksimetilceliuliozė, dekstrinas, dekstrozė, vidurinės grandies trigliceridai, trinatrio citratas.

KITOS SUDEDAMOSIOS DALYS:
mikrokristalinė celiuliozė, stearino rūgštis, skersinio ryšio natrio karboksimetilceliuliozė, silicio dioksidas, natrio karboksimetilceliuliozė, dekstrinas, dekstrozė, vidurinės grandies trigliceridai, trinatrio citratas.

KIEKIS: 60 tablečių.

Užsakymas  

produktų

Nuolaida partneriams

Gaukite 5 proc. nuolaidą alavijo produktams tapę mūsų partneriais. Kaip? Tai labai paprasta! Daugiau informacijos telefonu 8 652 95575 arba el. paštu grazina@forever-alavijas.lt