Alavijų ir spanguolių sultys

• Visos gerosios Aloe Vera sulčių savybės su spanguolių skoniu.

• Su piknogenoliu, kuris yra svarbus odos apsaugai.

• Natūralus vit.C šaltinis.

Smulkiau


€32.00

Alavijų ir uogų nektaras – alavijų, spanguolių ir obuolių sulčių kokteilis. Alavijų ir uogų nektaro sudėtyje yra visų vitaminų, mineralų, aminorūgščių, fermentų, kurių yra ir Aloe Vera sultyse, taip pat jam būdingos vaistinės spanguolių ir obuolių savybės. Spanguolės turtingos vitamino C, jų sudėtyje yra stipraus antioksidanto piknogenolio, kuris padeda odoje išlaikyti kolageną. Spanguolės mažina urologinių infekcijų riziką. Obuolių sultyse yra vitaminų A, C, kalio ir pektino. Alavijų ir uogų nektarą galima gerti valgant arba atskirai. Tai puikus maisto papildas ir suaugusiems, ir vaikams.

SUDĖTIS: alavijo želė, fruktozė, sorbitolis, natūralių spanguolių ir obuolių sulčių koncentratai, askorbo rūgštis, citrinų rūgštis, kalio sorbatas, natrio benzoatas, ksantano derva, tokoferolis (vit. E).

TALPA: 1 litras.

REKOMENDUOJAMA: 60 ml (po 30 ml du kartus per dieną prieš valgį užgeriant vandeniu). Prieš pradedant vartoti gerai suplakti. Atidarius laikyti šaldytuve.

Užsakymas  

produktų

Nuolaida partneriams

Gaukite 5 proc. nuolaidą alavijo produktams tapę mūsų partneriais. Kaip? Tai labai paprasta! Daugiau informacijos telefonu 8 652 95575 arba el. paštu grazina@forever-alavijas.lt