Bičių pikis

• Natūralus produktas stiprinantis imuninę sistemą.
• Su bičių pieneliu.
• Visos 22 aminorūgštys, vit. B kompleksas.
• Kiekis vienoje tabletėje: Bičių pikio 500 mg.

Smulkiau


€39.50

Dėmesio: Paskutinė prekė sandelyje!

Pikio (propolio) istorija nusidriekia per 5000 metų. Asirai, graikai pikį naudojo sveikatai stiprinti ir žaizdoms gydyti. Žodis „propolis“ yra kilęs iš graikų kalbos ir reiškia „prieš miestą“. Graikijoje šiuo žodžiu buvo vadinami prieš miestus įrengti gynybiniai įtvirtinimai. Pagrindinė bičių pikio žaliava yra lipnios augalų dervos. Bitės pikį naudoja kaip gynybinę ir apsauginę priemonę. Pikis saugo avilį nuo gamtoje esančių priešų ir infekcijų. Bičių pikis laikomas vienu veiksmingiausių natūralių antibiotikų. Jis naikina bakterijas, virusus, grybelius. Bičių pikis stiprina mūsų imuninę sistemą ir padeda palaikyti puikią sveikatą. „Forever“ bičių pikis – puikus maistingų medžiagų šaltinis, kuriame daug vitaminų, mineralų, aminorūgščių, fermentų. Šis produktas yra 100% natūralus, be konservantų, sintetinių dažiklių, aromatinių medžiagų.

KITOS SUDĖTINĖS DALYS: medus, sojų baltymų izolatas, saldžiavaisiai pupmedžiai, silicio dioksidas, migdolų aromatas, stearino rūgštis, natrio kroskarmeliozė ir bičių pienelis.

KIEKIS: 60 tablečių.

REKOMENDUOJAMA: po 1 tabletę du kartus per dieną (sukramtyti).

Užsakymas  

produktų

Nuolaida partneriams

Gaukite 5 proc. nuolaidą alavijo produktams tapę mūsų partneriais. Kaip? Tai labai paprasta! Daugiau informacijos telefonu 8 652 95575 arba el. paštu grazina@forever-alavijas.lt