Tai verslas be rizikos su neribotomis galimybėmis

Forever Living Products - tinklinės rinkodaros kompanija. Ši sistema buvo sukurta tam, kad jūs taptumėte mūsų rinkodaros ir pardavimų specialistais. Vietoj to, kad išleistume milijonus tradiciniams reklamos būdams, sumokame jums, kad pasidalytumėte Forever produktais su kitais. Tinklinės rinkodaros sistema siūlo jums daug privalumų, kurių neturi tradiciniai verslai.

Susikurkite savo verslą

Jūs esate atsakingi už savo likimą. Vietoj to, kad krautumėt turtus jūsų bosui, visas jūsų atliekamas darbas neš naudą jums patiems. Turėdami savo verslą, mėgausitės laisve ir lankstumu. Ir dar nepamirškit mokesčių lengvatų.

Tinklinė rinkodara

Jokios rizikos ir jokių pridėtinių išlaidų


Tradiciškai verslui įkurti reikia dešimčių tūkstančių litų. O verslo vystymui neretai prireikia ir banko paskolos. Kad pradėtumėte verslą su Forevwer, jums prireiks keleto šimtų litų. Jums nereikės samdyti darbuotojų. Nereikės mokėti jokių pridėtinių išlaidų. Pagaliau galėsite turėti savo verslą.

Atlyginimas be ribų

Įmonės, kuriose paprastai dirbate, riboja jūsų atlyginimo dydį remdamosi rinkoje egzistuojančiais standartais. Forever jūsų uždarbis neturės viršutinės ribos. Kuo daugiau dirbsite, tuo daugiau uždirbsite.

Ilgalaikės pajamos

Ko gero didžiausias mūsų tinklinės rinkodaros sistemos privalumas - nuolatinės pajamos. Jūs visada gausite komisinius už distributorius, kuriuos atvedėte į Forever verslą, ir visada sulauksite atlygio už savodarbą.

Forever Living Products įkūrėme tam, kad jums pasisektų. Jokios rizikos ir neribotos galimybės. Troškimas gyventi geriau yra viskas, ko jums reikia, kad pasiektumėte sėkmę ir tokį pajamų lygį, apie kokį galėjote tik svajoti.

 


PagrindinisPagrindinis

Užsakymas  

produktų

Nuolaida partneriams

Gaukite 5 proc. nuolaidą alavijo produktams tapę mūsų partneriais. Kaip? Tai labai paprasta! Daugiau informacijos telefonu 8 652 95575 arba el. paštu grazina@forever-alavijas.lt