Grąžinimo garantija

- too beautiful to touch, too right to be broken someone's hand I have no right to touch him, rejected the hand, wanted to hug order lexapro without prescription uk me, I do not care tenderness, sharply pulling trying to get in my life, shaking hands, if they still managed to get to my ideal self

Aloe Vera

Aloe VeraKas yra ALOE VERA?

Aloe Vera, arba alavijas, dažnai vadinamas stebuklinguoju augalu, gamtos gydytoju, gyvybės augalu. Jis turi daug pavadinimų, išlikusių per maždaug 4000 metų, kuriuos šis vaistinis augalas tarnauja žmonijos labui. Nors yra daugiau kaip 200 alavijo rūšių, tik keturios rūšys pasižymi gydomosiomis savybėmis.

Aloe Barbadensis Miller (taip pat žinomas kaip Aloe Linne) yra pats veiksmingiausias. Jis vienintelis turi teisę vadintis Aloe Vera arba tikruoju alaviju.

Aloe Vera yra mėsingas augalas, panašus į kaktusą, bet iš tiesų tai yra lelijinių šeimos narys, besigiminiuojantis su svogūnais, česnakais ir šparagais. Subrendusio augalo lapų viduje esantis želė ir išorinės dalies sulčių mišinys gali būti renkamas, konservuojamas ir išpilstomas. Gaunamas produktas maksimaliai panašus į natūralias augalo sultis.

Vidiniam vartojimui skirtas Aloe Vera želė gėrimas turi maisto papildo poveikį. Alavijo želė gali būti sumaišyta su kitais sudedamaisiais elementais ir naudojama kaip kremas ar losjonas, maitinantis odą ir gerinantis jos kokybę.

Kaip veikia ALOE VERA?

Maistingieji alavijų komponenetai, kuriems būdingos antibakterinės bei slopinančios uždegimus savybės, skatina ląstelių gijimą ir augimą. Tačiau jie yra naudingi ne tik žmonėms, turintiems problemų; dauguma alavijų produktus vartojančių jaučiasi geriau, nes pagerėjo jų savijauta, jie pasijutoramesni, mažiau sudirgę.

Tai gali būti dėl alavijų poveikio imuninei sistemai, kuri, juos vartojant, geriau susibalansuoja ir susireguliuoja, taigi ir efektyviau gina organizmą nuo svetimkūnių.

GelisStabilizuota Aloe Vera želė turi šias savybes:

* Dėl sudėtyje esančių saponinų veikia kaip natūralus valiklis.

* Viena iš sudedamųjų medžiagų, ligninas, padeda medžiagai įsiskverbti giliai į audinius.

* Nuskausmina audinius, ant kurių yra užtepta, sumažina skausmą giliai po odos paviršiumi, taip pat sąnarių ir raumenų skausmus.

* Ilgai naudojant koncentruotą priemonę pasireiškia antibakterinis ir antigrybelinis poveikis.

* Slopina uždegimus. Veikia kaip steroidas, bet nesukelia šalutinių reiškinių.

* Padeda nuo niežėjimo ir odos degimo.

* Natūraliai drėkina, perneša drėgmę į visus odos sluoksnius.

* Stimuliuoja ląstelių atsinaujinimą.

* Proteolitiniai fermentai suskaido negyvas audinio ląsteles ir išvalo žaizdas (išorines).

* Išplečia odos kapiliarus, todėl skatina odos kraujotaką.

* Stiprina odą ir organizmą, aprūpindama vitaminais, mineralais, angliavandeniais, fermentais ir aminorūgštimis.

Minėtų rezultatų galima pasiekti vartojant vieną ar kelis vaistus, bet jie dažniausiai yra brangūs ir turi daug šalutinių reiškinių. Alavijai duoda daug naudos beveik nesukeldami šalutinių reiškinių…

Aloe Vera želė sudėtyje yra mažiausiai 75 žinomos maistingosios medžiagos, kurias galima suskirstyti į tokias grupes:

Vitaminai – alavijas turi daug vitaminų, bet svarbiausi iš jų yra vitaminai antioksidantai: C, E bei beta karotinas (vitaminas A). Alavijas yra vienas iš nedaugelio augalų pasaulyje, kurio sudėtyje yra vitamino B12.

Mineralai – magnis, manganas, cinkas, varis, chromas, kalcis, natris, kalis ir geležis.

Amino rūgštys – žmogaus organizmui reikalingas 22 amino rūgštys – baltymų statybinės medžiagos. Iš 22-jų amino rūgščių Aloe Vera želėje yra 20. Dar svarbiau yra tai, kad Aloe Vera sudėtyje yra visos 8 nepakeičiamosios amino rūgštys, kurių organizmas pats negali pasigaminti ir todėl jos turi būti gaunamos su maistu.

Cukrūs – visa eilė svarbių mono ir polisacharidų, stiprinančių imuninę sistemą.

Enzimai – lipazės ir proteazės, skaidančios maistą ir padedančios virškinti, o taip pat askarboksipepitdazė, dalyvaujanti uždegiminiuose procesuose.

Augaliniai sterolai – trys pagrindinės rūšys, veikia kaip stiprios priešuždeginimės medžiagos.

Saponinai – muilo substancijos, sukeliančios stiprų antimikrobinį poveikį prieš bakterijas, virusus, grybelį ir mieles (tokias kaip mieliagrybius ir pienligę).

Ligninas – sumedėjusi medžiaga, suteikianti Aloe Vera savybę įsiskverbti giliai į odą.

Antrachinonai – svarbiausi iš jų yra aloinas ir emodinas, bet visi kartu jie yra stiprios skausmą malšinančios priemonė, pripažintos turinčiomis antibakterinių, antivirusinių savybių. Natūralia forma jie yra labai stipri vidurių laisvinamoji priemonė.

Salicilo rūgštis – į aspiriną panašus junginys, pasižymintis priešuždegiminėmis savybėmis ir išoriškai prasiskverbiantis pro negyvus audinius.

Certified

Kuri alavijo dalis?

Nėra jokių įrodymų, kad visas alavijo lapas, kuris yra paprastai išfiltruotas ir koncentruotas, būtų kiek nors veiksmingesnis, negu tik jo viduje esanti želė. Iš tikrųjų lapo išspaudos gali būti mažiau veiksmingos, kadangi filtras gali pašalinti sudedamuosius elementus, kurie mums dar gali būti nežinomi. Tačiau svarbiausia yra alavijo kokybė ir jo kiekis siūlomame produkte.

Kodėl alavijas yra veiksmingas?

Alavijas yra kokteilis, gausus maitinamųjų elementų, kurių bendras poveikis ir pusiausvyra kartu turi tokį efektą, kokio negalima tikėtis iš atskirų sudedamųjų komponentų.

Taip yra todėl, kad alavijo sudėtyje esantys elementai veikia kaip komanda, kurioje kiekvienas elementas sustiprina kito elemento poveikį, ir šis procesas vadinamas sinergija.

Alavijas taip pat pasižymi adaptogeninėmis savybėmis, tai yra, sustiprina nespecifinį organizmo atsparumą neigiamiems poveikiams, tokiems kaip infekcija ar stresas.

Maitinamosios savybėsKur alavijas veikia?

Dėl savo maitinamųjų ir antioksiduojančių savybių Aloe Vera visų pirma apsaugo epitelio audinius, skatina pažeistų gijimą (epitelis – ląstelių sluoksnis, dengiantis kūną arba ertmę, kuri su juo jungiasi). Alavijo sudėtyje esantys antioksidantai kovoja su kenksmingais laisvaisiais radikalais, nestabiliais junginiais, susidarančiais medžiagų apykaitos metu ir randamais aplinkos teršaluose. Manoma, kad laisvieji radikalai sukelia įvairias ligas, tarp jų tam tikras vėžio rūšis, bei pagreitina senėjimo procesą. Didžiausias epitelis yra oda, taip pat ir virškinamojo trakto, bronchų ir lytinių organų sienelės. Nieko stebėtino, kad alavijas vienodai gerai veikia tiek odą, tiek žarnų uždegimą ar astmą.

Kaip alavijas veikia?

Alavijas veikia sinergiškai. Jo sudėtyje esantys elementai veikia kaip komanda, kurioje kiekvienas elementas sustiprina kito elemento poveikį. Natūralus priešuždegiminis ir antibakterinis alavijo poveikis, kartu su jo maitinamaisiais elementais, skatina ląstelių augimą, jų atsinaujinimą. Alavijas naudingas ne tik tiems, kurie turi sveikatos problemų. Alavijas – naudingas visiems. Dauguma naudojančių alaviją kaip maisto papildą, pasijunta geriau. Tai susiję su teigiamu alavijo poveikiu imuninei sistemai. Alavijuje esantis ilgos grandies cukraus junginys veikia imuninę organizmo sistemą ir padeda reguliuoti jos veiklą.

Išvados

Alavijas nėra panacėja nuo visų ligų ir šis augalas nėra stebuklingas. Jis tiesiog veikia pagal dvi jau minėtas sritis – epitelio audinius ir imuninę sistemą. Tai pagrįsta gyvenimiškais įrodymais, kadangi tūkstančiai žmonių įvairiose šalyse teigiamai įvertino alavijo poveikį sprendžiant daugelį odos problemų (egzema, psoriazė, opos, nudegimai, spuogai, įkandimai), žarnyno sutrikimus (kolitas, divertikulitas, dirgliosios žarnos sindromas), kitų negalavimų, susijusių su imuninės sistemos sutrikimais (artritas, astma, povirusinis nuovargio sindromas, vilkligė).

Lankstinukas:  Aloe Vera faktai