Grąžinimo garantija

Lūpų pieštukas su alavijais

Lūpų pieštukas su alavijaisLūpų pieštukas su alavijais – puiki lūpų priežiūros priemonė. Lūpų pieštukas tai puiki apsaugos priemonė visais metų laikais. Jo sudėtyje esantis simondsijų aliejus ir bičių vaškas drėkina, maitina, gydo suskilinėjusias ir išsausėjusias lūpas. Šį lūpų pieštuką vertėtų įsigyti susiruošus slidinėti, kaitintis saulėje, iškylauti gamtoje. Jis padės įkandus vabzdžiams, įsidūrus, nusibrozdinus ar nudegus.

• Be vazelino;
• Drėkina lūpas;
• Mažina herpio atsiradimo tikimybę;
• Saugo nuo žalingo aplinkos poveikio;
• Puikus lūpų blizgesys;
• Pirmos pagalbos pieštukas lengvai susižeidus buityje;
• Sudėtyje yra alavijo, jojobos aliejų ir kitų naudingų medžiagų.

Sudėtis: Aloe Vera ekstraktas, simondsijų aliejus, petrolatumas, oktilhidroksistearatas, bičių vaškas, karpažolių vaškas, miristilmiristatas, kopernicijos vaškas, ozokeritas, kvapioji medžiaga, alantoinas, propilparabenas.

Kiekis: 4,25 g                                  Kaina: 3,75 €


Įsigykite šį lūpų pieštuką su alavijais elektroninėje alavijų parduotuvėje
Norite pirkti pigiau? Gaukite 5% nuolaidą visiems Forever produktams tapę mūsų partneriais

Patinka? Pasidalink su draugais!

  5 klausimai - atsiliepimai. Lūpų pieštukas su alavijais

  • Simona Jociūtė

   Turėjau tikrai nemalonią problemą – lūpų pūslelinę. Ji pasirodydavo kiekvieną mėnesį, kartais keletą kartų, ypač šaltuoju laikotarpiu. Dėl to labai kompleksuodavau, nes pūslelinė būdavo didelė bei skausminga; jei lūpų niekuo netepdavau ji „sėkmingai“ plėsdavosi toliau. Išbandžiau viską… Be abejonės įvairiausi tepaliukai padėdavo, tačiau lūpų pūslelinės neišgydydavo visam laikui, jausdavau tik laikiną pagerėjimą. Kartą draugė pasiūlė pagerti Aloe Vera sultis ne dėl pūslelinės, o dėl to, kad pastiprinčiau savo imunitetą ir išsivalyčiau organizmą. Gerdama šias sultis pasijutau žymiai geriau: tapau žvalesnė, aktyvesnė, linksmesnė, darbingesnė. Negana to pastebėjau, jog man nebekyla lūpų pūslelinė. Pagalvojau: „Šaunumėlis, nuostabu!” Tuomet pradėjau naudoti Lūpų pieštuką su alavijais. Tai dar vienas džiaugsmas mano lūpoms, nes anksčiau jos atrodydavo kaip nepalaistyta, išsausėjusi, sutrūkinėjusi žemė. Pradėjusi naudoti lūpų pieštuką išsprendžiau ir šią problemą. Likau patenkinta šiais dviem produktais. Šiuo metu išbandau ir kitus Forever gaminius ir jaučiuosi laiminga. Aloe Vera sultis žadu naudoti ir toliau, nes jų nauda akivaizdi. Reiškiu didelę pagarbą ir tariu „Ačiū“ Forever kompanijai.

  • Vilija

   Turiu šį lūpų pieštuką ir esu labai patenkinta 🙂 Labai minkštas,švelnus,nesukietėja kaip kiti jei laikomas vėsesnėje vietoje. Pūslelinės ir man kolkas nėra tik nežinau nuo ko tiksliai, nes geriu ir įvairius papildus ir naudoju šį pieštuką. Kaina tikrai nedidelė, o skirtumas ryškus nuo visų kitų turėtų :))))

  • Rasa

   Šiandien ir aš išbandžiau šį lūpų balzamą. Na, pirmas įspūdis labai geras. Rekomenduosiu draugėms.

  • Neringa

   Sveiki,
   ar galima šį lūpų pieštuką naudoti kūdikiams?

   Ačiū

  • Marija

   Sveiki Neringa,

   Gamintojas nedraudžia, tai manyčiau kad galima jeigu yra poreikis.

   Sėkmės,
   Marija