Grąžinimo garantija

Then, diffuse enlargement can lead to tumor Furthermore, the increased load of online retail in china bones and joints, resulting in changes in the locomotor system, which causes pain

Forever Lean

Forever LeanSumažina kūno įsisavinamų kalorijų iš riebalų bei angliavandenių kiekį

„Forever Lean” sudėtyje yra du ingredientai, galintys padėti sumažinti kūno įsisavinamų kalorijų iš riebalų bei angliavandenių kiekį. Pirmasis ingredientas – unikalios, riebalus sugeriančios skaidulos, gaunamos iš kaktuso – opuntia ficus-indica – kitaip dar vadinamo indiška figa, meksikietišku kaktusu arba dygiąja kriauše. Tyrimai parodė, kad šios unikalios skaidulos, lyginant su kitomis augalų rūšimis, pasižymi dideliu gebėjimu surišti riebalus.

Kitas unikalus „Forever Lean“ ingredientas – baltymas, specialiai išgautas iš augalo phaseolus vulgaris pupelių, kitaip dar vadinamų baltosiomis daržinėmis pupelėmis. Šis baltymas sulėtina cukraus įsisavinimą plonojoje žarnoje, laikinai nuslopindamas fermentų, paverčiančių krakmolą cukrumi, veikimą.

Kartu šie du pažangūs ingredientai, padėdami sustabdyti dalies jūsų iš riebalų ir angliavandenių gaunamų kalorijų įsisavinimą, gali padėti jums sėkmingai pasiekti idealų svorį.

Trečiasis ir pats efektyviausias „Forever Lean“ ingredientas yra chromo trichloridas. Chromas – labai svarbus mikroelementas, veikiantis kaip GTF (gliukozės tolerancijos faktoriaus) kofaktorius, skatinantis natūralų organizmo gebėjimą reguliuoti cukraus kiekį kraujyje. Tai ypač svarbu normaliai medžiagų apykaitai.

Tačiau kad šio maisto papildo poveikis būtų maksimalus, svarbu prisiminti, kad, norėdami pasiekti ir išlaikyti idealų svorį, į savo bendrą svorio reguliavimo režimą jūs turėtumėte įtraukti sveiką mitybą ir reguliarią mankštą.

• Padeda sustabdyti kalorijų iš riebalų bei angliavandenių įsisavinimą;
• Chromas padeda organizmui reguliuoti cukraus kiekį kraujyje, kad medžiagų apykaita būtų normali;
• Laikinai slopina kalorijų iš cukraus įsisavinimą;

DIENOS NORMA – 4 kapsulės

Kiekis 4 kapsulėse:
Iš viso angliavandenių 1 g
Dietinės skaidulos 1 g
Chromas (chromo trichloridas) 120 mcg
Indiškos figos ekstraktas 1050 mg (Opuntia ficus-indica) milteliai (lapų)
Baltųjų daržinių pupelių ekstraktas 445 mg (Phaseolus vulgaris) milteliai

Kitos sudėtinės dalys: želatina, vanduo, microcrystalline cellulose, stearic acid, croscarmellose sodium ir silicon dioxide.

Vartojimas: po vieną kapsulę prieš pat valgį užgeriant vandeniu, iki keturių kapsulių per dieną.

Kiekis: 120 kapsulių.                        Kaina: 32,50 €


Įsigykite šį produktą elektroninėje alavijų parduotuvėje
Norite pirkti pigiau? Gaukite 15% nuolaidą visiems Forever produktams tapę mūsų partneriais

 

Patinka? Pasidalink su draugais!

  2 klausimai - atsiliepimai. Forever Lean

  • Jauna mama

   Sveiki. Ar maitinančiai motinai saugu jas naudoti, ar pienuko kokybė nepablogės? Jau du litrus aloe vera suvartojau, manau reikia imtis toliau kažko, sunkiai grįžta ankstesnis svoris. Ačiū

  • Jauna mama,

   Tokių rekomendacijų kompanija nepateikia. Vartojant Forever Lean, rekomenduojama sureguliuoti mitybą ir sportuoti.