Grąžinimo garantija

Bičių pienelis

Bičių pienelis

Bičių pienelis yra bičių darbininkių priekinių žandų ir ryklės liaukų skystis. Šis aukščiausios rūšies maistas yra skirtas bitėms motinėlėms maitinti. Bitės motinėlės gyvena iki šešerių metų, kuomet bitės darbininkės gyvena tik iki šešių savaičių.

 

Kompanija bičių pienelį surenka tiesiai iš avilio ir tuoj pat šaldant džiovina. Tokiu būdu pašalinamas vandens perteklius paliekant nepakitusius . . . → Plačiau: Bičių pienelis

Bičių pikis

Bičių pikis

Pagrindinė bičių pikio (propolio) žaliava yra lipnios augalų dervos. Bitės pikį naudoja kaip gynybinę ir apsauginę priemonę. Pikis saugo avilį nuo gamtoje esančių priešų ir infekcijų.

Nuo senų laikų žmonės žino bičių pikio naudą.

Kompanijos bitynai įkurti ekologiškai švariuose rajonuose, užtikrinant šio gamtos produkto švarumą ir veiksmingumą.

 

„Forever“ bičių pikis pagamintas iš  grynos . . . → Plačiau: Bičių pikis

Bičių žiedadulkės

Bičių žiedadulkės

Žiedadulkės – žiedinių augalų mikrosporos – yra laikomos vienu iš geriausiai subalansuotų gamtos produktų. Medžiai, gėlės ir kiti augalai negalėtų egzistuoti be žiedadulkių. Jos taip pat naudingos ir žmogaus organizmui, nes yra puikus energijos šaltinis.

 

Kompanijos bitynai įkurti ekologiškai švariuose rajonuose, užtikrinant šio gamtos produkto švarumą ir veiksmingumą. „Forever“ bičių žiedadulkės surenkamos naudojant . . . → Plačiau: Bičių žiedadulkės