Grąžinimo garantija

Seeds (fall, they harvest ripe fruit) sorted and dried in an oven The first valtrex online no prescription dry matter can be stored in containers or barrels with lids closed for two years

Bičių žiedadulkės

Bičių žiedadulkėsŽiedadulkės – žiedinių augalų mikrosporos – yra laikomos vienu iš geriausiai subalansuotų gamtos produktų. Medžiai, gėlės ir kiti augalai negalėtų egzistuoti be žiedadulkių. Jos taip pat naudingos ir žmogaus organizmui, nes yra puikus energijos šaltinis.

 

Kompanijos bitynai įkurti ekologiškai švariuose rajonuose, užtikrinant šio gamtos produkto švarumą ir veiksmingumą. „Forever“ bičių žiedadulkės surenkamos naudojant patentuotas nerūdijančio plieno talpyklas, maksimaliai išsaugant nepažeistas veikliąsias medžiagas.

 

 

Vartojimas: pradėti nuo ¼ tabletės kasdien, vėliau palaipsniui didinti dozę iki vienos tabletės tris kartus per dieną.

Kiekis vienoje tabletėje: žiedadulkių 500 mg.

Sudedamosios dalys: medus, stearino rūgštis, silicio dioksidas ir bičių pienelis.

 

Kiekis: 100 tablečių.


Įsigykite šias bičių žiedadulkes elektroninėje alavijų parduotuvėje
Norite pirkti pigiau? Gaukite 5% nuolaidą visiems Forever produktams tapę mūsų partneriais

 

Patinka? Pasidalink su draugais!

  4 klausimai - atsiliepimai. Bičių žiedadulkės

  • Laima

   Sveiki,

   norėčiau paklausti kokius bičiu produktus galima duot paaugliui 16 metų? O gal yra kokių vitaminų iš šios linijos specialiai paaugliams? Ači0

  • Gražina

   Sveiki Laima,

   Galima duoti visus bičių produktus (tik dėl bičių pienelio nesu tikra, nes ten yra natūralių hormonų tad brendimo metu gal jo ir nereikia). Tačiau gamintojas jokių apribojimų nepateikia, kas liečia amžiaus grupes. O specialių tik paaugliams skirtų papildų mes neturime. Forever žurnale buvo straipsnis apie produktus, skirtus tam tikroms žmonių grupėms. Tad paaugliams ten rekomenduota vartoti alavijų sultis ar nektarą, žiedadulkes, vistaminą C, kokteilius, česnakų ir čiobrelių kapsules, Nature Min, žalumynų laukus bei probiotiką. Be abejonės visko kartu vartoti nereikėtų. Geriausia pasirinkti keletą rekomenduojamų produktų.

  • sveiki,ar sis produktas tinka gerti maitinanciai mamai,ir dar idomu ka galima gerti atminciai gerint.Aciu

  • Janina,

   Taip, visi šie bičių produktai tinka maitinančiai mamai. Atminčiai gerinti tinka Ginkgo Plus, bet maitinančiai nerekomenduojama. Jums tinka Arctic Sea Omega3, kuris taip pat gerina atmintį.