Grąžinimo garantija

Levandų eterinis aliejus

„Forever“ siūlo itin gryną eterinį levandų aliejų, kuris atpalaiduoja ir ramina.
Levandos vertinamos jau ne vieną šimtmetį – jos minimos dar senovės graikų ir romėnų tekstuose, taip pat Biblijoje. Kartu su alavijais, prieskoniniais augalais ir žolelėmis levandos buvo naudojamos ruošiant šventyklas religinėms apeigoms.
Levandos „Forever“™ eteriniam aliejui gaminti auginamos Bulgarijoje, kur klimato sąlygos ir dirvožemis yra idealūs, todėl jose ypač daug linalilio acetato, suteikiančio levandoms būdingą saldų, vaisius primenantį aromatą, ir terpenų, kurie užtikrina maksimalų poveikį.
„Forever“™ levandų eterinis alieus – 100 % grynas, 100 % ramybės.

Naudojimas:
• Tinkamas naudoti aromatinėse lempose ar kvapų difuzoriuose. Naudokite ne daugiau kaip 3–4 Levandų eterinio aliejaus lašelius, kuriuos praskieskite vandeniu. Nekvėpuokite garais tiesiogiai, nenaudokite veido garinimui.

• Tinkamas išoriniam naudojimui. Naudojant išoriškai būtina atskiesti natūraliu baziniu aliejumi iki 0,5–1,5 proc. (daugiausiai). Tam tikslui 1–3 lašus (daugiausiai) eterinio aliejaus atskieskite 10 ml bazinio aliejaus; 2–6 lašus (daugiausiai) eterinio aliejaus atskieskite 20 ml bazinio aliejaus; 1 lašą eterinio aliejaus atskieskite 5 ml bazinio aliejaus.

• Tinkamas naudoti vonioje. Rekomenduojame vonioje naudoti ne daugiau kaip 5 lašelius aliejaus atskiesto, natūraliu baziniu aliejumi, pienu, grietinėle, šaukštu medaus ar sauja jūros druskos.

• Nerekomenduojama naudoti vaikams.

 

 

 

 

 

 

Sudėtis: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil.

 

 

Kiekis: 15 ml                                                     Kaina: 22,40 €            

                                                                           


Įsigykite šį Levandų eterinį aliejų elektroninėje alavijų parduotuvėje
Norite pirkti pigiau? Gaukite 15% nuolaidą visiems Forever produktams tapę mūsų partneriais

Patinka? Pasidalink su draugais!

  Kilo klausimų? Pabandei ir patiko/nepatiko? Išdėstyk viską čia!

   

   

   

  Įraše galite naudoti šias HTML žymes

  <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  *