Grąžinimo garantija

Apie kompaniją

Jau 44 metus kompanija Forever Living Products naudoja geriausius gamtos išteklius žmogaus sveikatai ir grožiui puoselėti. Kompanija FOREVER buvo įkurta 1978 metais. Tai kompanija, kuri iš naujo perrašė receptus ir parodė, kaip geriausius gamtos išteklius būtų galima panaudoti sveikatos priežiūrai. FOREVER siūlomas alavijų gėrimų, odos priežiūros priemonių ir kosmetikos gaminių asortimentas leidžia išnaudoti geriausias alavijų savybes ir tinkamai pasirūpinti savo kūnu. O pridėję gausias kompanijos gaminamų maisto papildų ir bičių produktų linijas, gausime išbaigtą sveikatos priežiūros sistemą, padedančią natūraliomis priemonėmis išsaugoti ne tik sveikatą, bet ir grožį.

Šiandien FOREVER pardavimai daugiau kaip 2,6 milijardo dolerių per metus. Kompanija dirba daugiau nei 160 šalių, yra didžiausia pasaulyje alavijų augintoja, perdirbėja ir platintoja. FOREVER įkūrėjas ir prezidentas Rex Maughan vadovauja kompanijos veiklai iš centrinio biuro, kuris įsikūręs Phoenix priemiestyje Scottsdale, Arizonos valstijoje (JAV). Apie 10 milijonų distributorių visame pasaulyje mėgaujasi kompanijos produktais, vadovaujasi verslo gairėmis, naudojasi kompanijos parama. Tai užtikrina jiems galimybę gyventi geriau ir sveikiau.

           Mokytojas atveria duris, bet jūs turite įeiti patys

                                                                                        Kinų patarlė

Natūralūs Forever Living produktai iš alavijo

Rūpindamiesi Jūsų sveikata ir grožiu, džiaugiamės galėdami pristatyti JAV kompanijos Forever Living Products (FLP) natūralių ir ekologiškų produktų asortimentą. Tai unikaliomis gerosiomis savybėmis pasižyminčio tikrojo alavijo – Aloe Vera – gaminiai.

Forever Living Products – tai kompanija, kuri iš naujo perrašė receptus ir parodė, kaip geriausius gamtos išteklius galima panaudoti sveikatos priežiūrai.

Žmonės, vartojantys alavijo produktus, džiaugiasi pagerėjusia sveikata, bendra savijauta, gera nuotaika ir gyvenimo kokybe. Alavijo produktai rekomenduotini tiek profilaktiškai, tiek turint sveikatos problemų.

Kviečiame jus perskaityti šiuos puslapius ir atrasti sveikatai ir grožiui skirtų produktų pasaulį, pasižymintį puikia kokybe ir efektyvumu!

Sveikata dar ne viskas, bet be sveikatos viskas yra niekas. (Sokratas)