Grąžinimo garantija

Karjera

Tapę mūsų verslo partneriais jūs padedate skleisti informaciją apie mūsų produktus. Todėl mums nebereikia pirkti brangios reklamos televizijoje, laikraščiuose, samdyti interneto marketingo specialistų. Taip pat mums nebereikia mokėti ir už lentynas parduotuvėje, nes mūsų klientai produktus gali nusipirkti tiesiai iš Jūsų.

Mums nebereikia ir brangiai apmokamų personalo specialistų, kurie naujiems mūsų partneriams išaiškintų kaip reikia dirbti, juos motyvuotų, jiems padėtų ir įkvėptų. Nes esate Jūs. Ir mes už visa tai jums labai dėkingi. Tam ir sukūrėme šį planą, kad Jūs gautumėte teisingą atlyginimą už pelną, kurį padėjote mums gauti.

Šiame trumpame pasakojime mes naudosime šias sąvokas:

Distributoriumi tapsite tuomet, kai nuspręsite tapti mūsų partneriu norėdamas:

 • užsidirbti pinigų prisijungdamas prie mūsų marketingo programos ir tapdamas komunikacijos tašku;
 • tiesiog pigiau nusipirkti Forever Living produkcijos.

Tada, kai nuspręsite kad Jums reikia pagalbininkų vykdant produkto marketingą arba tiesiog atsiras žmonių, norinčių tokiu pačiu būdu užsidirbti pinigų, galėsite juos priimti į savo komandą. Jei apsiimsite juos išmokyti, pasidalinti savo patirtimi ir globoti jų kelyje, jie taps jūsų partneriais, o jūs būsite jų Sponsoriumi.

Pasiekimai mūsų versle matuojami karjeros kreditais (CC). Šiuo metu Lietuvoje 1 CC yra lygus 187 eurams. Tam, kad nuo vieno karjeros laiptelio užliptumėte ant kito jums tereikia skaičiuoti savo karjeros kreditus per 2 šalia esančius kalendorinius mėnesius (pvz: Liepa-rugpjūtis; rugpjūtis-rugsėjis ir t.t.).

Kai prisijungsite  prie mūsų, mes kartu su jumis sukursime jums tinkamą marketingo strategiją, pritaikytą prie jūsų dienotvarkės, norimo gauti uždarbio, jūsų savybių, pomėgių bei prioritetų. Nuosekliai laikantis šios strategijos pasirodys pirmieji jūsų rezultatai. Taip pradėsite kelionę Forever karjeros laipteliais. Čia jums ją ir aprašysime:

1 laiptelis – Naujas distributorius.

 • Gaunate 15 % pelną už visus produktus, kuriuos pirkėjai įsigyja iš jūsų, o taip pat 15% nuolaidą visiems produktams, kuriuos nusiperkate sau.

Norint tapti nauju distributorium reikia užpildyti užklausos formą šiame puslapyje ir mes jums atsiųsime pareiškimą tapti mūsų partneriu, kurį pasirašę tapsite mūsų komandos nariu. Taip pat tam, kad įsigaliotų jūsų nuolaida, Jūs turėtumėte padaryti pirmąjį minimalų produktų užsakymą už 58 € katalogo kainomis. Šiam užsakymui jūs iškart gausite 15% nuolaidą, todėl už produktus, kurių vertė 58 € Jūs iš tikro sumokėsite 50 €

2 laiptelis – Assistant Supervisor

 • Gaunate 30 % pelną už visus produktus, kuriuos pirkėjai įsigyja iš jūsų, o taip pat 30 % nuolaidą visiems produktams, kuriuos nusiperkate sau.
 • Kiekvieno mėnesio pabaigoje gaunate 5% premiją. Ši premija skaičiuojama nuo kiekvieno mėnesio rezultatų katalogo kainomis. Pavyzdžiui, jeigu per mėnesį pirkėjas katalogo kainomis nusiperka iš jūsų produktų už 100 € jūs šiuos produktus užsakote iš Forever Living už 70 €, nes turite 30 % nuolaidą. Mėnesio pabaigoje dar papildomai gaunate 5% atlygį už šio kliento aptarnavimą.
 • Jeigu atsiranda žmonių, kaip ir jūs, norinčių užsidirbti pinigų vykdant produkto marketingą ir jeigu apsiimate juos išmokyti, išaiškinti, palaikyti ir padėti jiems jų kelyje, gaunate 20 % premiją kuri skaičiuojama nuo jūsų asmeniškai įdarbintų naujų distributorių rezultatų.
 • Jei jūsų įdarbinti distributoriai pasiekia tą patį lygį kaip ir jūs, papildomų pajamų už tai negaunate, tačiau prie jūsų daromų CC, kurie reikalingi, kad pakiltumėt į kitą lygį, skaičiuojasi jūsų įdarbintų distributorių padaryti CC.

Norint tapti Assistant Supervisor Jūsų marketingo kompanijos rezultatai per 2 šalia esančius mėnesius (pvz: Liepa-Rugpjūtis arba Rugpjūtis-Rugsėjis ir t.t.) turi būti 2 CC

Kitas variantas tai padaryti yra įsigyti „Greitos pradžios“ produktų dėžę, kurioje sudėti populiariausi ir geriausiai perkami Forever Living produktai – kiekvieno po 2 tam, kad vieną produktą galėtumėt išbandyti patys, o kitą ateity iš jūsų kas nors nupirktų.

Mes rekomenduojame būtent šį būdą, nes asmeniškai išbandę produktus ir patyrę jų privalumus daug būsite labiau įsitikinę jų nauda, todėl lengviau vykdysite šių produktų marketingą.

3 laiptelis – Supervisor

 • Gaunate 30 % pelną už visus produktus, kuriuos pirkėjai įsigyja iš jūsų, taip pat gaunate 30 % nuolaidą visiems produktams, kuriuos nusiperkate sau.
 • Kiekvieno mėnesio pabaigoje gaunate 8% premiją. Ši premija skaičiuojama nuo kiekvieno mėnesio rezultatų katalogo kainomis. Pavyzdžiui, jeigu per mėnesį pirkėjas katalogo kainomis nusiperka iš jūsų produktų už 100 €, jūs šiuos produktus užsakote iš Forever Living už 70 €, nes turite 30 % nuolaidą. Mėnesio pabaigoje dar papildomai gaunate 8% atlygį už šio kliento aptarnavimą.
 • Jeigu atsiranda žmonių, kaip ir jūs, norinčių užsidirbti pinigų vykdant produkto marketingą ir jeigu jūs apsiimate juos išmokyti, išaiškinti, palaikyti ir padėti jiems jų kelyje, gaunate 23 % premiją kuri skaičiuojama nuo jūsų asmeniškai įdarbintų naujų distributorių rezultatų.
 • Jei jūsų nauji distributoriai pasiekia assistant supervisor laiptelį, jūs gaunate 3% premiją, kuri skaičiuojama nuo visų jų ir jų komandų pasiektų rezultatų.

Norint tapti Supervisor jūsų ir jūsų komandos narių marketingo kompanijos rezultatai per 2 šalia esančius mėnesius (pvz: Liepa-Rugpjūtis arba Rugpjūtis-Rugsėjis ir t.t.) bus 25 CC.

4 laiptelis – Assistant manager

 • Gaunate 30 % pelną už visus produktus, kuriuos pirkėjai įsigyja iš jūsų, taip pat gaunate 30 % nuolaidą visiems produktams, kuriuos nusiperkate sau.
 • Kiekvieno mėnesio pabaigoje gaunate 13%  premiją. Ši premija skaičiuojama nuo kiekvieno mėnesio rezultatų katalogo kainomis. Pavyzdžiui, jeigu per mėnesį pirkėjas katalogo kainomis nusiperka iš jūsų produktų už 100 €, jūs šiuos produktus užsakote iš Forever Living už 70 €, nes turite 30 % nuolaidą. Mėnesio pabaigoje dar papildomai gaunate 13% atlygį už šio kliento aptarnavimą.
 • Jeigu atsiranda žmonių, kaip ir jūs, norinčių užsidirbti pinigų vykdant produkto marketingą ir jeigu jūs apsiimate juos išmokyti, išaiškinti, palaikyti ir padėti jiems jų kelyje, gaunate 28 % premiją kuri skaičiuojama nuo jūsų asmeniškai įdarbintų naujų distributorių rezultatų.
 • Jeigu jūsų nauji distributoriai pasiekia assistant supervisor laiptelį, jūs gaunate 8% premiją, kuri skaičiuojama nuo visų jų ir jų komandų pasiektų rezultatų.
 • Jeigu jūsų nauji distributoriai pasiekia supervisor laiptelį, jūs gaunate 5% premiją, kuri skaičiuojama nuo visų jų ir jų komandų pasiektų rezultatų.

Norint tapti assistant manager jūsų ir jūsų komandos narių marketingo kompanijos rezultatai per 2 šalia esančius mėnesius (pvz: Liepa-Rugpjūtis arba Rugpjūtis-Rugsėjis) bus 75 CC.

5 laiptelis – Manager

 • Gaunate 30 % pelną už visus produktus, kuriuos pirkėjai įsigyja iš jūsų, taip pat gaunate 30 % nuolaidą visiems produktams, kuriuos nusiperkate sau.
 • Kiekvieno mėnesio pabaigoje gaunate 18% premiją. Ši premija skaičiuojama nuo kiekvieno mėnesio rezultatų katalogo kainomis. Pavyzdžiui, jeigu per mėnesį pirkėjas katalogo kainomis nusiperka iš jūsų produktų už 100 €, jūs šiuos produktus užsakote iš Forever Living už 70 €, nes turite 30 % nuolaidą. Mėnesio pabaigoje dar papildomai gaunate 13% už šio kliento aptarnavimą.
 • Jeigu atsiranda žmonių, kaip ir jūs, norinčių užsidirbti pinigų vykdant produkto marketingą ir jeigu jūs apsiimate juos išmokyti, išaiškinti, palaikyti ir padėti jiems jų kelyje, gaunate 33 % premiją kuri skaičiuojama nuo jūsų asmeniškai įdarbintų naujų distributorių rezultatų.
 • Jeigu jūsų nauji distributoriai pasiekia assistant supervisor laiptelį, jūs gaunate 13% premiją, kuri skaičiuojama nuo visų jų ir jų komandų pasiektų rezultatų.
 • Jeigu jūsų nauji distributoriai pasiekia supervisor laiptelį, jūs gaunate 10% premiją, kuri skaičiuojama nuo visų jų ir jų komandų pasiektų rezultatų.
 • Na ir jeigu jūsų nauji distributoriai pasiekia assistant manager laiptelį, jūs gaunate 5% premiją, kuri skaičiuojama nuo visų jų ir jų komandų pasiektų rezultatų.

Norint tapti manager jūsų ir jūsų komandos narių marketingo kompanijos rezultatai per 2 šalia esančius mėnesius (pvz: Liepa-Rugpjūtis arba Rugpjūtis-Rugsėjis) bus 120 CC C arba per 3 ar 4 iš eilės einančius mėnesius sudaro 150 CC.

Pasiekus Manager laiptelį jūsų piniginėje prasideda tikri finansiniai stebuklai. Bet apie tai- kitame mūsų straipsnyje. Esmė yra ta, kad kiekvieno iš laiptelių pasiekimas reikalauja kantrybės, kruopštaus darbo ir laiko.

Viso šio plano esmė – ne tik vykdyti marketingo kampaniją, bet ir padėti ją vykdyti žmonėms. Jums mokama ne tik už jūsų paties rezultatus, bet ir už lyderystę – už tai, kad padedate, paskatinate ir pamokote savo komandos narius. Nes svarbiausia ne vieno žmogaus didelis darbas, o daugybė žmonių darančių po truputį. Tai vadinama sinergija.

Plačiau apie kompanijos bonusų struktūrą, prekių grąžinimo ar supirkimo garantiją,  užsakymų procedūrą skaitykite lankstinuke „Bendrovės politika“.