Grąžinimo garantija

Karjera

Tapę mūsų verslo partneriais jūs padedate skleisti informaciją apie mūsų produktus. Todėl mums nebereikia pirkti brangios reklamos televizijoje, laikraščiuose, samdyti interneto marketingo specialistų. Taip pat mums nebereikia mokėti ir už lentynas parduotuvėje, nes mūsų klientai produktus gali nusipirkti tiesiai iš Jūsų.

Mums nebereikia ir brangiai apmokamų personalo specialistų, kurie naujiems mūsų partneriams išaiškintų kaip reikia dirbti, juos motyvuotų, jiems padėtų ir įkvėptų. Nes esate Jūs. Ir mes už visa tai jums labai dėkingi. Tam ir sukūrėme šį planą, kad Jūs gautumėte teisingą atlyginimą už pelną, kurį padėjote mums gauti.

Šiame trumpame pasakojime mes naudosime šias sąvokas:

VIP klientu tapsite tuomet, kai nuspręsite tapti mūsų partneriu norėdamas:

  • užsidirbti pinigų prisijungdamas prie mūsų marketingo programos ir tapdamas komunikacijos tašku;
  • tiesiog pigiau nusipirkti Forever Living produkcijos.

Tada, kai nuspręsite kad Jums reikia pagalbininkų vykdant produkto marketingą arba tiesiog atsiras žmonių, norinčių tokiu pačiu būdu užsidirbti pinigų, galėsite juos priimti į savo komandą. Jei apsiimsite juos išmokyti, pasidalinti savo patirtimi ir globoti jų kelyje, jie taps jūsų partneriais, o jūs būsite jų Sponsoriumi.

Pasiekimai mūsų versle matuojami karjeros kreditais (CC). Šiuo metu Lietuvoje 1 CC mažmenine kaina yra 305 eurai. Tam, kad nuo vieno karjeros laiptelio užliptumėte ant kito jums tereikia skaičiuoti savo karjeros kreditus per 2 šalia esančius kalendorinius mėnesius (pvz: Liepa-rugpjūtis; rugpjūtis-rugsėjis ir t.t.).

Kai prisijungsite  prie mūsų, mes kartu su jumis sukursime jums tinkamą marketingo strategiją, pritaikytą prie jūsų dienotvarkės, norimo gauti uždarbio, jūsų savybių, pomėgių bei prioritetų. Nuosekliai laikantis šios strategijos pasirodys pirmieji jūsų rezultatai. Taip pradėsite kelionę Forever karjeros laipteliais. Čia jums ją ir aprašysime:

1 laiptelis – VIP klientas.

  • Gaunate 5 % nuolaidą visiems produktams, kuriuos nusiperkate sau.

Norint tapti nauju VIP klientu reikia užpildyti užklausos formą šiame puslapyje ir mes jums atsiųsime pareiškimą tapti mūsų partneriu, kurį pasirašę tapsite mūsų komandos nariu. Taip pat tam, kad įsigaliotų jūsų nuolaida, Jūs turėtumėte padaryti pirmąjį minimalų produktų užsakymą už 53 € katalogo kainomis. Šiam užsakymui jūs iškart gausite 5% nuolaidą.

2 laiptelis – Assistant Supervisor

  • Gaunate 30 % pelną už visus produktus, kuriuos pirkėjai įsigyja iš jūsų, o taip pat 30 % nuolaidą visiems produktams, kuriuos nusiperkate sau.
  • Jeigu atsiranda žmonių, kaip ir jūs, norinčių užsidirbti pinigų vykdant produkto marketingą ir jeigu apsiimate juos išmokyti, išaiškinti, palaikyti ir padėti jiems jų kelyje, gaunate 25 % premiją kuri skaičiuojama nuo jūsų asmeniškai įdarbintų naujų VIP klientų rezultatų.
  • Jei jūsų įdarbinti VIP klientai pasiekia tą patį lygį kaip ir jūs, papildomų pajamų už tai negaunate, tačiau prie jūsų daromų CC, kurie reikalingi, kad pakiltumėt į kitą lygį, skaičiuojasi jūsų prijungtų VIP klientų padaryti CC.

Norint tapti Assistant Supervisor Jūsų marketingo kompanijos rezultatai per 2 šalia esančius mėnesius (pvz: Liepa-Rugpjūtis arba Rugpjūtis-Rugsėjis ir t.t.) turi būti 2 CC

Kitas variantas tai padaryti yra įsigyti „Greito starto“ produktų dėžę, kad galėtumėte išbandyti patys, ar kažkam pasiūlyti ar padovanoti.

Mes rekomenduojame būtent šį būdą, nes asmeniškai išbandę produktus ir patyrę jų privalumus būsite labiau įsitikinę jų nauda, todėl lengviau vykdysite šių produktų marketingą.

3 laiptelis – Supervisor

  • Gaunate 30 % pelną už visus produktus, kuriuos pirkėjai įsigyja iš jūsų, taip pat gaunate 30 % nuolaidą visiems produktams, kuriuos nusiperkate sau.
  • Kiekvieno mėnesio pabaigoje gaunate 8% premiją. Ši premija skaičiuojama nuo kiekvieno mėnesio rezultatų katalogo kainomis. 
  • Jeigu atsiranda žmonių, kaip ir jūs, norinčių užsidirbti pinigų vykdant produkto marketingą ir jeigu jūs apsiimate juos išmokyti, išaiškinti, palaikyti ir padėti jiems jų kelyje, gaunate 25 % premiją kuri skaičiuojama nuo jūsų asmeniškai pakviestų naujų VIP klientų rezultatų.
  • Jei jūsų nauji VIP klientai pasiekia assistant supervisor laiptelį, jūs gaunate 3% premiją, kuri skaičiuojama nuo visų jų ir jų komandų pasiektų rezultatų.

Norint tapti Supervisor jūsų ir jūsų komandos narių marketingo kompanijos rezultatai per 2 šalia esančius mėnesius (pvz: Liepa-Rugpjūtis arba Rugpjūtis-Rugsėjis ir t.t.) bus 25 CC.

4 laiptelis – Assistant manager

Norint tapti assistant manager jūsų ir jūsų komandos narių marketingo kompanijos rezultatai per 2 šalia esančius mėnesius (pvz: Liepa-Rugpjūtis arba Rugpjūtis-Rugsėjis) bus 75 CC.

5 laiptelis – Manager

Norint tapti manager jūsų ir jūsų komandos narių marketingo kompanijos rezultatai per 2 šalia esančius mėnesius (pvz: Liepa-Rugpjūtis arba Rugpjūtis-Rugsėjis) bus 120 CC C arba per 3 ar 4 iš eilės einančius mėnesius sudaro 150 CC.

Pasiekus Manager laiptelį daug kas pasikeičia, bet apie tai – vėliau. Esmė yra ta, kad kiekvieno iš laiptelių pasiekimas reikalauja kantrybės, kruopštaus darbo ir laiko.

Viso šio plano esmė – ne tik vykdyti marketingo kampaniją, bet ir padėti ją vykdyti žmonėms. Jums mokama ne tik už jūsų paties rezultatus, bet ir už lyderystę – už tai, kad padedate, paskatinate ir pamokote savo komandos narius. Nes svarbiausia ne vieno žmogaus didelis darbas, o daugybė žmonių darančių po truputį. Tai vadinama sinergija.