Grąžinimo garantija

Veterinarinė formulė – losjonas gyvūnams

Losjonas su alavijais gyvūnamsPurškiama, drėkinanti pirmosios pagalbos priemonė naminiams gyvūnams

„Aloe Veterinary Formula“ – pirmos pagalbos priemonė gyvūnams. Pagrindinė „Aloe Veterinary Formula“ preparato sudėtinė dalis yra Aloe Vera, kuri idealiai tinka esant išorinėms odos problemoms. Šis purškiamas skystis tinka įvairių dydžių ir rūšių gyvūnams.

• Tinka visų rūšių gyvūnams;
• Ypač naudingas esant nedideliems odos pažeidimams – žaizdelėms, odos infekcijoms, grybeliui;
• Pagrindinė sudėtinė dalis – Aloe Vera;
• Purškiamas.

Sudėtis: Aloe Vera želė, alantoinas.

Dėmesio! „Aloe Veterinary Formula“ yra skirtas išoriniam naudojimui. Nenaudoti gilioms durtinėms žaizdoms. Venkite kontakto su akimis ir kitomis jautriomis vietomis. Prieš pradėdami naudoti naują produktą, pasikonsultuokite su gyvūno veterinaru.

Naudojimas: pažeistą vietą praplaukite su skystu Forever muilu ir vandeniu. Po to ant pažeistos vietos užpurkškite „Aloe Veterinary Formula“ skysčio ir apriškite, jei tai padaryti būtina. Kad pasiektumėte optimalų rezultatą, preparatą naudokite keletą kartų per dieną arba taip, kaip rekomenduoja jūsų gyvūno veterinaras.

Kiekis: 473 ml                   Kaina: 21,25 €


Įsigykite šį losjoną su alavijais gyvūnams elektroninėje alavijų parduotuvėje
Norite pirkti pigiau? Gaukite 5% nuolaidą visiems Forever produktams tapę mūsų partneriais

Patinka? Pasidalink su draugais!

  1 klausimas - atsiliepimas. Veterinarinė formulė – losjonas gyvūnams

  • Gabrielė

   Norėčiau pasidalinti patirtimi apie Aloe Veterinary Formula purškiamąjį losjoną gyvūnams. Įsigijome šuniuką. Neturėdami patirties, nusipirkome gyvūnėlį su problematiška oda. Po kurio laiko kai kuriose kūno vietose šunelis pradėjo šertis. Nutarėme išbandyti Aloe Veterinary Formula purškiamąjį losjoną gyvūnams ir pradėjome juo purkšti išplikusias vietas. Jau po savaitės pamačiau, kad nuplikusiose vietose kailiukas po truputį atauginėja.

   Dar pabandėme palakinti šunelį Aloe Vera sultimis. Matyt jam patiko, nes lakė noriai. Per dvi savaites kailiukas ataugo.

   Dabar kartas nuo karto augintiniui duodame palakti sulčių. Dar šunelis mielai vartoja ir papildus. Neišrankus, jam viskas skanu. O viso to rezultatas – sveikas, gražus ir energingas šuniukas.

   Mylėkime savo augintinius.