Grąžinimo garantija

200 ml of natural yogurt 2 tablespoons creamy puree, 1 tangerine, 1 kiwi - Emerald (of the skin around the closely purchase of the color generic #ioxnaeypopt without prescription of the blue-violet and the adjacent cluster is observed each other swelling, boils); sick of people and buildings I burn the branches of rosemary for fumigation

Universalus valiklis Aloe MPD 2X

Ar nebūtų puiku turėti vieną valiklį, kuris pakeistų visus vonios spintelėje
esančius valiklių buteliukus? Kaip tik toks ir yra Forever Aloe MPD 2X
Ultra. Šis stipriai koncentruotas universalus valiklis veiksmingai valo ir
nekenkia aplinkai.
Jums patiks naudoti Forever Aloe MPD kaip skalbiklį. Dėl jame esančių
alavijų jis yra švelnus, todėl galite naudoti šią priemonę visų rūšių
skalbiniams, kad jie būtų švarūs ir minkšti.
Tačiau skalbimas – tik pradžia. Valikliu Forever Aloe MPD puikiai
išvalysite grindis, vonią, plyteles, kilimus ir net išplausite indus*. Ši
universali priemonė šalina nešvarumus, riebalus ir dėmes nebraižydama
ir negadindama paviršių.
Skirtingai nei daugelyje kitų valiklių, Forever Aloe MPD sudėtyje esančios
anijoninės ir nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos natūraliai suyra
gamtoje, todėl jums neteks nerimauti, kad teršiate aplinką ar vandenį.
Pakeiskite visus šveičiamuosius valiklius Forever Aloe MPD, kad
turėtumėte saugiausią ir universaliausią valymo priemonę.
Šis stipriai koncentruotas valiklis yra ypač ekonomiškas. Įpylę į vandenį
šiek tiek Forever Aloe MPD turėsite veiksmingą valymo skystį, kuris bus
švelnus rankoms net valant didžiausius nešvarumus.

Sudėtis: vandens tirpalas, kuriame yra aktyvių medžiagų (natrio alkilarilo sulfonatas, etoksilintas linijinis alkoholis), tirpiklis (natrio ksileno sulfonatas), kondicionierius (Aloe Vera želė), kvapai, spalvos stiprikliai ir dažikliai.

Naudojimas:
Skalbimas: normaliam skalbimui naudokite 30 ml skysčio. Norėdami pašalinti dėmes, užpilkite skysčio tiesiai ant jų ir, prieš skalbdami, užmerkite.
Įvairių paviršių valymas: 60 ml skysčio atskieskite 4 l vandens ir valykite prietaisų, grindų, vonių, keraminių plytelių, kilimų paviršius.
Indų plovimas: ant kempinėlės užlašinkite keletą lašų ir plaukite indus.
Pastaba: „Forever Aloe MPD“ netinka naudoti automatinėse indaplovėse.

Automobilio langų plovimui: 1 MPD kaušelis (30ml) 5 litrams vandens.

Kiekis: 946 ml.                                  Kaina: 28,60 €


Įsigykite šį valiklį elektroninėje alavijų parduotuvėje
Norite pirkti pigiau? Gaukite 5% nuolaidą visiems Forever produktams tapę mūsų partneriais

Patinka? Pasidalink su draugais!

  4 klausimai - atsiliepimai. Universalus valiklis Aloe MPD 2X

  • Daiva Vaikšnorienė

   Automobilių savininkams

   Jeigu jūs vairuojate automobilį, tikrai žinote, kad langai greitai tampa nešvarūs, tačiau ne visi automobilių langų valikliai gerai juos nuvalo, ypač jeigu ant langų yra prilipę vabzdžių liekanų ir kitų nešvarumų. Be to, daugelis valiklių turi nemalonų kvapą, kuris erzina mašinos keleivius. Britanijos distributoriai surado puikų sprendimą – MPD valiklį. Tereikia 1 pilną MPD kaušelį įpilti į automobilio langų ploviklio indą ir jį pilnai užpildyti vandeniu. Jūsų langų stiklai bus krištolo skaidrumo, be jokių dėmių ir nešvarumų likučių. Lietuvos distributoriai išbandė šią priemonę ir liko sužavėti ne tik langų švara, bet ir ekonomiškumu: 1 MPD kaušelis ( 30ml) 5 litrams vandens. Iš vienos pakuotės MPD galime pasigaminti 300 litrų puikaus ir gamtai, ir žmogaus sveikatai saugaus langų valiklio. Pabandykite – ir jūs daugiau niekada nenaudosite kitų langų plovimo priemonių. Tiesa, šis MPD pritaikymo variantas tinka esant pliusinei oro temperatūrai.

  • Onutė Urbutienė

   Daugelį mūsų per gyvenimą lydi prisiminimai iš vaikystės: išdidaus paukščio kleketavimas gimtajame lizde, suvertos ant smilgos žemuogės, rudens šalnų pakąstų lapų pribirusio upokšnio čiurlenimas, skalbinių plevenimas… Visą mano sąmoningą gyvenimą vienas iš gražiausių peizažų buvo ir yra švarūs, kvepiantys, balti ir spalvoti iš eilės, pagal paskirtį segtukais ant skalbinių virvės prisegti skalbiniai, vėjelio plazdenami ar lengvo šaltuko sustingdyti.
   Daugeliu atvejų skeptiškai žiūriu į naujoves. Taip nutiko ir su „Forever Aloe MPD“. Tris savaites jis masino mane savo žalsvu mėlynumu. Vis pagalvodavau: tegul palaukia, juk turiu „Ariel“. Vis tik smalsumas nugalėjo ir vieną dieną išmėginau „Forever Aloe MPD“. Išdžiaustau skalbinius, paeinu, atsisuku… gražu. Grįžtu, pauostau kartą, kitą… svaigina. Tai viskas viename: ir smilga, ir žemuogės, ir paukščio, sugrįžusio į gimtą lizdą, išdidumas. Man „Forever Aloe MPD“ – tai tyrumo kvapas. Ačiū, Forever.
   Ir pabaigai – gal kas norite mano namuose likusių 3 kilogramų „Ariel“?

  • Mantas

   Mane domina automobilių valymo priemonės. Ar galėčiau gauti jūsų produkcijos kainas? Aš norėčiau automobilių šampūno, variklio valymo priemonių, automobilio salono ir sėdynių valymo priemonių.
   Ačiū.

   Su pagarba Mantas.K.

  • Česlovas

   Mantai,

   dėkojame už klausimą.

   Deja, Forever nesispecializuoja priemonių skirtų automobilių valymui gamyboje ir neturi didelio valymo priemonių pasirinkimo. Universalus valiklis puikiai tinka buitiniams poreikiams: skalbti, plauti indus, grindis, kilimus ir kitus paviršius (tarp jų ir automobilio langus). Tačiau tai nėra tinkama priemonė automobilio salono ir sėdynių valymui.

   Česlovas