Grąžinimo garantija

Verslo pasiūlymas. Darbas namuose

Patinka? Pasidalink su draugais!

  10 klausimai - atsiliepimai. Verslo pasiūlymas. Darbas namuose

  • Erika ir Žydrūnas Mišeikai

   Forever kompanija – tai puikiausia, kas mums galėjo nutikti. Šie produktai suteikė tiek energijos ir sveikatos, kad savo patirtimi norisi dalintis su visais. Nors šiuo metu esu motinystės atostogose ir daug laiko praleidžiu namuose, tai netrukdo paskambinti draugams ir pažystamiems, juos pakalbinti ir pakviesti į svečius. Be to, turiu nuostabų vyrą, kuris mane palaiko ir padeda eiti į priekį. Nors ir dirba, vos radęs laisvesnę minutę jis išnaudoja ją platindamas FLP produktus.
   Savo kelyje sutikome įvairių žmonių, tarp jų ir skeptikų, bet turime viltį, kad net ir jie patikės mūsų nuoširdumu. Juk FLP produktai kalba patys už save. Šioje kompanijoje esame dar neilgai, nuo gegužės mėnesio, bet stengiamės išbandyti kuo daugiau produktų, lankyti mokymus, klausyti lyderių pasakojimų ir eiti į priekį. Jei eisi teisinga kryptimi savo tikslo link, jei nenuleisi rankų vos išgirdęs „ne“, žinok, sėkmė bus tavo rankose. Ačiū tiems, kurie mus išgirdo. Juk be jūsų palaikymo nebūtumėm pasiekę supervisor pakopos.

  • Vita

   Laba diena,
   Noreciau paklausti, ar Forever Living produkcija (vitaminai ir visa kita) tinka naujagimiams? Jei ne, tai nuo kelinto menesio kudikiams ja galima naudoti? Paskaiciau, kad norint tapti platintoju, reikia uzpildyti anketa, bet ar reikia is karto uzsisakyti prekiu uz tam tikra suma? Gal galetumete placiau atsakyti.
   Dekoju,
   Vita

  • Česlovas

   Sveiki Vita,

   naujagimiams kai kurie produktai tinka (pvz. dantų pasta ar losjonai), tačiau vitaminų duoti nerekomenduojama.
   Norint tapti distributoriumi – būtina užpildytą distributoriaus pareiškimą nusiųsti ar užnešti į Forever Living ofisą (esantį Pylimo g. 30, Vilniuje). Narystė kompanijoje įsigalioja pirmą kartą užsisakius produktų (minimali suma 175 litai). Klausimas: kam registruotis distributoriumi jeigu neplanuojate ir nevartojate Forever produktų? Galite draugus, pažįstamus ir giminaičius supažindinti su Forever produktais. Greit surinksite pirmąjį užsakymą ir gausite nuolaidą. Išsiųskite distributoriaus pareiškimą tuomet, kuomet turėsite surinkęs pirmąjį užsakymą.
   Iš asmeninės patirties rekomenduočiau pačiam pirmiau išbandyti produktus, o tik po to kitiems apie juos kalbėti. Pagalvokite apie tai: ar galima pardavinėti prekę, kurios nesi pats išmėginęs?

   Pagarbiai,
   Česlovas

  • As treciadieni pervedziau pinigus uz produktus, nes man patiko jusu produkcija. Naudoju savo uzauginta alijosiu hemorojui gydyti ir matau dideles pasekmes: jau 9 metai isvengiau operacijos. Todel Linai pareklamavus jusu produkcija tuoj uzsinorejau dirbti kartu su jumis ir dar daugiau suzinoti. Pati turiu daug sveikatos problemu tai bandysiu gydytis ir tobuleti, padeti tiems kurie turi sveikatos problemu bei nori gyventi sveikai. As tik uz naturalius produktus!

  • Jorūnė

   Sveiki,
   norėčiau padėkoti jūsų kompanijai…visada skeptiškai žiurėjau į tokius ,,natūralius“ produktus,nes šiuolaikinėje visuomenėje sunku atsirinkti kur iš tikrųjų natūralu..Vieną dieną susidūrėme su bėda. Mūsų mažąjį sūnų (vienerių metukų)išbėrė..visas veidukas buvo kaip nudegintas..ėjome pas alergologus jie tik trukčiojo pečiais ir nežinojo ką pasakyti..išrašė tepalus su chormonais, kitus su antibiotikais, bet jokio pagerėjimo nebuvo matyti..gydytojai tik traukiojo pečiais ir patarė laukti kol praeis..bet ka tai reiškia???kai tavo vaikas nemiega naktim ir kasosi savo veiduką..nu patikėkit jis buvo išbertas siaubingai…ir tada mes nutarėme pabandyti Forever produktus. Jau po dviejų patepimų vaikas ramiai išmiegojo naktį..o po dviejų dienų vaiko veidukas atsigavo pastebimai! Naudosime ir toliau jūsų produktus ir rekomenduosime visiems, ką sutiksime savo kelyje! Ačiū p.Giedrei, kuri padėjo pasirinkti mums tinkamiausius produktus, ir visai jūsų kompanijai už tikrai kokybiškus produktus.

  • Vida

   Išbandžiau šios kompanijos produktą su ženšeniu ,tikrai labai patiko .Labai geras ir dantų valymo gelis,manau kad visi kiti produktai irgi geri būtinai išbandysiu.

  • Lina Paulauskienė

   Per penkerius metus dirbant su Forever produktais mačiau daug laimingų veidų, nes žmogus laimingas tada, kai yra sveikas.

   Joniškio rajone, Kriukų kaime gyvena Nijolė. Su ja susipažinau prieš trejus metus, tuo metu jai labai skaudėjo pilvo apačią. Ji manęs paklausė ar galėčiau padėti. Aš pasiūliau Nijolei pasidaryti tyrimus, nes norint pasiūlyti produktą reikia žinoti problemą. Po tyrimų sužinojom, jog Nijolės gimdoje yra didėjanti trijų centimetrų mioma. Medikai pasiūlė operuotis, nes pati ji nepranyks.

   Pasiūliau Nijolei pabandyti Alavijų ir uogų nektarą, Forever bičių pikio ir Česnako ir čiobrelio kapsules.

   Po penkių mėnesių produktų naudojimo Nijolė man paskambino ir paklausė, kiek ilgai dar turės gerti sultis ir tabletes, nes jaučiasi gerai, nieko neskauda. Aš jai vėl patariau pasidaryti echoskopiją ir mano dideliam nustebimui mioma nebebuvo nė pusės centimetro dydžio.

   Iš džiaugsmo Nijolė apsiverkė ir paklausė, kaip galėtų atsidėkoti. Ji nesuprato, kad man didžiausia padėka tapo jos pasveikimas. Praėjus septyniems mėnesiams po produktų vartojimo, mioma išnyko visai.

   Dar viena labai džiugi istorija nutiko mažai mergytei Lieputei, kuri gyvena Kuršėnuose. Prieš pora metų vieno pristatymo metu, jo šeimininkė Jurgina prasitarė, kad į pristatymą labai norėjo ateiti jos kaimynė Dalia, tačiau negali, nes turi užmigdyti dukrą. O dukrytė serga odos liga, nuo kurios jai labai niežti.

   Išgirdusi tai, paprašiau, kad kaimynė ne tik ateitų pati, bet ir atsivestų mergaitę, nes žinojau, kad galiu jai padėti. Mama atėjo su trijų metukų mergyte ant rankų, pamačius ją, mano kūnas nuėjo pagaugais. Vaikas visas nusikasęs ir spuoguotas, o delniukai net užbintuoti – nukasyti tiek, kad šlapiavo.

   Aš tuoj nupurškiau Liepą su Purškiamuoju raminamuoju losjonuir pradėjau vesti pristatymą. Dalios kaimynės keletą kartų mane pertraukė, stebėdamosi, kad pirmą kartą mato, jog Liepa nesikaso. Mama pasakojo, kad mergytę gydė ir medikai, ir žolininkai, bet nebuvo norimo rezultato. Po to, kai mama pamatė, jog losjonas padeda, užsakė mergytei Forever Alavijų ir persikų nektaro ir Forever kremo su bičių pikiu.

   Kai po mėnesio nuvažiavau aplankyti mažosios ligoniukės, ji atrodė labai gražiai, mama laiminga, nes vaikui beveik nebeniežėjo. Dalia pasakė, kad produktai nuostabūs ir be jų nebegali gyventi, o jos sesuo Virginija, kuri buvo atvažiavusi atostogoms, pamačiusi dukterėčią užsiregistravo kompanijoje ir sėkmingai darbuojasi.

   Tokie rezultatai yra didžiausias atlyginimas dirbant su Forever produktais.

  • Eva Mitt

   Gyvenime esu dalyvavusi daugybėje mokymų, pati nemažai jų vedžiau. Mokiausi ir mokiau būdų, metodikų, gudrybių ir modelių, požiūrių bei elgsenos. Tačiau yra vienas dalykas, ko paprastai mokymuose nemokoma ir apie ką nekalbama, bet ko man ir pačiai kartais pritrūksta – tai kantrybė.

   Pokyčiai neįvyksta tokiu tempu, kokiu mes norėtume. Norėtųsi pamatyti savo veiklos poveikį, rezultatą, tačiau iš tikrųjų viskas užima daugiau laiko ir dažnai net ilgiau nei galėjome pagalvoti.

   Nė vienas iš kompanijos Forever sėkmingų žmonių, kurie kalbėjo ant didžiosios scenos, nesakė, kad jam viskas sekėsi paprastai, lengvai ir greitai. Niekas nesakė, kad šis verslas sukuriamas per akimirką – atėjau, pamačiau, pradėjau kurti ir sukūriau. Jeigu taip būtų, mes net neturėtume ko mokytis. Kiekvienas, stovėjęs prieš auditoriją, praėjo savo kelią. Kelią su nuolydžiais ir pralaimėjimais, kelią, kur reikia be galo daug kantrybės. Kam? Ne palikti, nenumoti ranka, nemesti visko.

   Mūsų greitų pakilimų visuomenėje kantrybė nėra aukštai vertinama, nes rezultato norima tuojau pat. Atrodo, lyg tarp kantrybės ir kančios yra lygybės ženklas, o kančia visai nenatūralus dalykas. Šitaip daugelis minčių lieka iki galo negalvotos, svajonės neįgyvendintos ir pokyčiai neįvykdyti.

   Žmogui būdinga, kad norisi numoti ranka ir išeiti, nes sunkumuose sudėtinga įsivaizduoti, jog „kančia“ kažkada pavirs į malonumą. Tačiau verta sąmoningai treniruoti kantrybę ir jėga malšinti skubėjimą, nes kantrybė gyvenime padeda žengti pirmyn gerokai ramiau, kartais net žaismingiau. Kai judame savo svajonių keliu pasiryžę, bet mažais žingsniais, tai suteikia daugiau malonumo negu iš nekantrumo sugadinti nervai ir dėl neteisingų sprendimų gimęs kartumas. Ir pagalvokite apie džiaugsmą bei šypseną sklindančią veide, kai pagaliau pavyksta pasiekti viršūnę!

  • Ledi

   Sveiki, dirbant distributoriumi, yra būtinybė kas mėnesį pirkti/parduoti už atitinkamą sumą ?
   Dėkui už atsakymą.

  • admin

   Sveiki,
   Nebūtina kas mėnesį daryti užsakymus, aktyvumui palaikyti 1 kartas per 6 mėn. Minimali užsakymo suma 50 eur. nuskaičiavus nuolaidą. Jei domina, plačiau parašysiu į el. paštą.