Grąžinimo garantija

Aktyviklis su alavijais

Aktyviklis su alavijais, kuriame yra daugiau nei 98 proc. alavijų želės, vos patekęs ant odos akimirksniu ją atgaivina ir nuramina. Alavijai puikiai tinka jautriai odai, o aktyviklyje esantys kiti svarbūs komponentai, tokie kaip vitaminai A, C ir E, kasdien rūpestingai puoselėja odą. Vertinguosius alavijus papildėme alantoinu, kuris ne tik veiksmingai drėkina, bet ir kartu su alavijais švelnina ir lygina odą.

Aktyviklyje taip pat yra fermentų, aminorūgščių ir polisacharidų, kurie puikiai drėkina. Ši priemonė, kurioje gausu alavijų, paruošia odą kitiems Forever odos priežiūros produktams arba, naudojama pabaigoje, užtvirtina ir sustiprina jų poveikį. Galbūt netrukus ši nauja kasdienio grožio ritualo dalis taps jūsų mėgstamiausia, nes jūs ne tik mėgausitės pačiu procesu, bet ir džiaugsitės švelnesne, gražiau atrodančia oda.

Aktyviklis su alavijais, sukurtas naudoti su mūsų kaukės milteliais, yra pakankamai švelnus visam veidui, net odai apie akis. Naudokite jį atskirai kaip odą drėkinančią ir gaivinančią priemonę, arba pasigaminkite valomąją kaukę sumaišę jį su mūsų kaukės milteliais.

Sudėtis: Aloe Vera želė, alantoinas, Methylisothiazolinonas.

Naudojimas: Aktyviklis su alavijais – universalus produktas, kuris valo ir gaivina. Suvilgykite priemone vatos gabalėlį ir švelniai patepkite ja odą. Norėdami pasigaminti kaukę su alavijais, 1 a. š. kaukės miltelių sumaišykite su 1 a. š. aktyviklio, ir plonu sluoksniu užtepkite kaukę ant švarios odos. Po 20 min. kruopščiai nuplaukite šiltu vandeniu. Naudokite 2–3 kartus per savaitę.

Dėmesio: Venkite patekimo į akis. Sudirgus akims, kruopščiai nuplaukite vandeniu. Jei sudirgimas išlieka, nutraukite naudojimą ir pasitarkite su gydytoju.

 

 

 

 

 

Kiekis: 130 ml                                                                                                                  Kaina: 14,30 €


Įsigykite šį aktyviklį su alavijais elektroninėje alavijų parduotuvėje
Norite pirkti pigiau? Gaukite 5% nuolaidą visiems Forever produktams tapę mūsų partneriais

Patinka? Pasidalink su draugais!

  2 klausimai - atsiliepimai. Aktyviklis su alavijais

  • Lina

   SVEIKI, esu naujoke Aloe Vera produkcijos. Noriu paklausti ar naudojant ALOE MOISTURIZING LOTION galiu naudoti ir si aktyvikli ALOE ACTIVATOR?

  • Lina,

   Taip, galite. Visi produktai puikiai dera ir papildo vienas kitą.