Grąžinimo garantija

Bioceliuliozės kaukė su alavijais

Atsisėskite, atsipalaiduokite ir leiskite šiai naujos rūšies kaukei giliai sudrėkinti jūsų odą

Šiuo metu pažangiausia Forever kaukė veiksmingai drėkina, pasiekdama gilesnius odos sluoksnius, ją uždėti užtruksite vos kelias akimirkas, ir jos nereikia nuplauti. Ši paprasta naudoti kaukė iš odą puoselėjančios bioceliuliozės gaminama naudojant naujausias technologijas ir pasižymi dvejopu poveikiu.

Forever naudoja unikalų metodą, kai bakterija Acetobacter xylinum, kuri gamina bioceliuliozę, yra maitinama Forever alavijų žele ir jūrų žole ir paverčia šia medžiagas kaukės pluoštu, kuris drėkina, švelnina ir puoselėja odą.

Kuo bioceliuliozė pranašesnė už kitas medžiagas? Kaukės plaušeliai yra 1000 kartų plonesni už žmogaus plauką, todėl bioceliuliozės kaukė su alavijais yra ypač lanksti ir puikiai prisitaiko prie veido kontūrų. Tai leidžia kaukėje esančioms medžiagoms patekti giliai į nedideles bei ryškesnes raukšleles, kur nepasiekia įprastos kaukės.

Kaukė prisotinta veiksmingo drėkinamojo serumo su natūraliais komponentais, kurie ilgam atgaivina odą ir suteikia jai spindesio. Šį puikų serumą galima palikti ant odos nuėmus kaukę, jo nereikia nuplauti.

Kaukės sudėtyje yra paprastųjų kaštonų, kurie gaivina odos spalvą ir mažina paraudimą, bei žaliosios arbatos ir antioksidantų, kurie kovoja su senėjimo požymiais ir laisvaisiais radikalais. Pagrindinė serumo sudedamoji dalis – glicerinas, kuris giliai drėkina odą.

Pasinaudoti šios kaukės pranašumais visai paprasta. Tiesiog nuimkite audinio sluoksnį ir uždėkite kaukę. Švelniai prispauskite, kad kaukė priglustų prie odos, tada nuimkite antrąjį sluoksnį. Atsipalaiduokite ir pajuskite, kaip bioceliuliozės kaukė su alavijais puoselėja jūsų odą. Po 20 minučių kaukę nuimkite ir likusį serumą įmasažuokite į odą. Kaukė visiškai suyra, todėl ją galite išmesti be jokios sąžinės graužaties ir pasirūpinti mūsų planeta.

Šis produktas specialiai sukurtas visiems odos tipams, taip pat ir jautriai odai. Norėdami pasiekti geriausią rezultatą bioceliuliozės kaukę su alavijais naudokite kartu su viena iš populiarių Forever odos priežiūros linijų bei su Forever odos priežiūros produktais individualiems poreikiams.

Trumpi faktai:
• Veiksmingai drėkina ir atkuria odą
• Gaivina odos spalvą ir padeda kovoti su senėjimo požymiais
• Ramina odą ir mažina jos paraudimą
• Oda atrodo švelni, stangri ir spindinti

KITOS SUDEDAMOSIOS DALYS: Water (Aqua/Eau), Propanediol, Aloe Barbadensis Leaf Juice (Stabilized* Aloe Vera Gel/gel d’aloès ofcinal stabilisé*), Glycerin, Glycosyl Trehalose, Hydrogenated Starch Hydrolysate, 1,2-Hexanediol, Hydroxyacetophenone, Mannitol, Ammonium Glycyrrhizate, Caffeine, Zinc Gluconate, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Seed Extract, Xanthan Gum, Camellia Sinensis Leaf Extract, Hydrolyzed Sclerotium Gum, Sodium Hyaluronate.

 

NAUDOJIMAS:
1. Atplėškite maišelį ir išlankstykite kaukę.
2. Kaukė iš abiejų pusių apsaugota audinio sluoksniais. Vieną sluoksnį nuimkite ir išmeskite.
3. Uždėkite kaukę ant veido. Švelniai prispauskite, kad ji priglustų prie odos.
4. Nuimkite antrąjį audinio sluoksnį ir išmeskite.
5. Po maždaug 20 min. kaukę nuimkite ir išmeskite. Nereikia nuplauti. Kaukės likutį įmasažuokite į veido ir kaklo odą, kad išsaugotumėte jaunatvišką išvaizdą.

 

Kiekis: 5 atskirai supakuotos kaukės                                                                                                                                                         Kaina: 53,80 €

 

 

 

 

 


Įsigykite Bioceliuliozės kaukę elektroninėje alavijų parduotuvėje
Norite pirkti pigiau? Gaukite 5% nuolaidą visiems Forever produktams tapę mūsų partneriais

Patinka? Pasidalink su draugais!

  Kilo klausimų? Pabandei ir patiko/nepatiko? Išdėstyk viską čia!

   

   

   

  Įraše galite naudoti šias HTML žymes

  <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  *