Grąžinimo garantija

Kontūrinės kaukės milteliai

Kontūrinės kaukės milteliai – ypatingas puikių, ypač gerai odą puoselėjančių ir poras valančių komponentų derinys. Sumaišiusios kaukės miltelius ir aktyviklį su alavijais gausite kaukę, kurią plonu sluoksniu lenkavai užtepsite ant veido ir kaklo odos. Baltymai ir kukurūzų krakmolas sutraukia ir stangrina, o kaolinas sugeria riebalų perteklių. Alantoinas ir ramunėlės puoselėja ir jaunina odą.

Baltymai ir kukurūzų krakmolas sutraukia ir stangrina odą, o kaolinas sugeria riebalų perteklių. Alantoinas ir ramunėlės puoselėja ir jaunina,  minkština odą ir skatina naujų ląstelių augimą.

 

Kontūrinė kaukė:

• Valo poras;
• Lygina ir stangrina odą;
• Su ramunėlių ekstraktu;
• Kontūrinės kaukės milteliai yra maišomi su aktyvikliu santykiu 1:1 arba 1:2.

 

 

Sudėtis: albuminas, kaolinas, alantoinas, ramunėlės, gėlių ekstraktas, Diazolidinylo karbamidas, kvapioji medžiaga, raudona Nr. 27.

 

Naudojimas:įdėkite vieną šaukštelį miltelių į kaukės maišymui skirtą indelį (kurį rasite rinkinio pakuotėje). Po to įpilkite vieną šaukštelį aktyviklio su alavijais ir maišykite, kol masė taps vientisa. Pradėdamos nuo kaklo ir kildamos į viršų specialiu teptuku (kurį rasite rinkinio pakuotėje) užtepkite paruoštą masę plonu, lygiu sluoksniu ant kaklo ir veido odos. Atsipalaiduokite ir apie 30 min. pasėdėkite

atlošusios galvą, kad veido raumenys kuo mažiau judėtų. Darant kaukę pirmą kartą, rekomenduojame ją laikyti 10 -15 min. Prieš kaukės nuvalymo procedūrą ant veido uždėkite drėgną rankšluostėlį, kad kaukė suminkštėtų. Po to švelniai pašalinkite kaukės likučius ir nuplaukite odą šiltu vandeniu. Patepkite odą toniku ir pasirinktu kremu.

 

DĖMESIO: kartais gali pradėtitrūkčioti veido raumenys ar šiek tiek niežėti odą. Jei taip atsitiktų, tiesiog piršto galiuku lengvai paspauskite tą vietą, kol niežulys praeis. Netrinkite ir nekasykite.

 

 

 

 

 

Kiekis: 29 g                                                                                                                       Kaina: 16,35 €


Įsigykite Kontūrinės kaukės miltelius elektroninėje alavijų parduotuvėje
Norite pirkti pigiau? Gaukite 5% nuolaidą visiems Forever produktams tapę mūsų partneriais

Patinka? Pasidalink su draugais!

  2 klausimai - atsiliepimai. Kontūrinės kaukės milteliai

  • Kiek kartų naudoti per savaitę?

  • Rūta,

   Kontūrinės kaukės milteliai maišomi su aktyvikliu atitinkamu santykiu ir naudojami taip pat, kaip ir kitos panašaus tipo kaukės (dažniausiai kartą per savaitę).

   Gražina