Grąžinimo garantija

Forever iVision

Ateities papildas akims – jau čia!

Technologijos labai palengvino mūsų gyvenimą, tačiau šiuolaikiniame skaitmeniniame pasaulyje akims neretai tenka itin didelis krūvis. Žmonės vis daugiau laiko praleidžia prie kompiuterių, išmaniųjų telefonų, planšečių ir televizorių ekranų. Šie modernūs patogumai labai naudingi, tačiau jie gali neigiamai paveikti mūsų sveikatą.

Forever iVision – tai naujos kartos maisto papildas akims. Jame yra kliniškai ištirto Lutemax 2020, kuris visiškai pakeičia akių priežiūros kokybę, padėdamas sumažinti mėlyną šviesą, skindančią iš skaitmeninių įrenginių ir kitų dirbtinės šviesos šaltinių. Šis pažangus veiksmingas komponentas taip pat yra labai naudingas tinklainei ir vidinei akies daliai, ypač geltonajai dėmei, kuri užtikrina aštrų regėjimą ir dalyvauja apdorojant informaciją apie spalvas.

Sveikoms akims labai svarbios maistinės medžiagos, vadinamos karotinoidais. Mūsų organizmas šių medžiagų negamina, todėl reikiamą jų kiekį turime gauti iš subalansuotos mitybos. Kadangi daugeliui mūsų to padaryti nepavyksta, naudinga pasirūpinti akimis, vartojant maisto papildus, galinčius aprūpinti mus šiomis svarbiomis medžiagomis.

Daugelyje papildų akims yra tik 1 iš 3 mums reikalingų karotinoidų – liuteino. Tačiau norint apsaugoti šiuolaikinių skaitmeninių prietaisų nuvargintas akis, vien liuteino nepakanka. todėl iVision  su Lutemax 2020 sudėtyje yra visų trijų būtinų karotinoidų: liuteino, zeaksantino ir mezo-zeaksantino.

Be Lutemax 2020 iVision sudėtyje yra mėlynių ekstrakto, vitaminų C ir E, padedančių apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso, ir betakaroteno, esančio morkose ir kituose maisto produktuose, padedančio išsaugoti gerą regėjimą.

iVision – puikus kasdieninis papildas visiems, norintiems išsaugoti gerą regėjimą šiuolaikinio gyvenimo tempo nuvargintoms akims.

Patinka? Pasidalink su draugais!

  Kilo klausimų? Pabandei ir patiko/nepatiko? Išdėstyk viską čia!

   

   

   

  Įraše galite naudoti šias HTML žymes

  <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  *