Grąžinimo garantija

Forever NutraQ10

Maisto papildas širdžiai

Šiais neramiais laikais rinkitės NutraQ10 su kofermentu Q10, kuris yra svarbus normaliai širdies veiklai palaikyti. Su amžiumi šio svarbaus antioksidanto mažėja, todėl reikėtų vartoti maisto papildus, padedančius atkurti jo atsargas.

Kad papildas būtų dar veiksmingesnis, jis praturtintas B grupės vitaminais. Vitaminai B6, B12 ir folio rūgštis yra svarbūs normaliai homocisteino apytakai, kuri turi didelę reikšmę normaliai kraujotakai.

Papildomą galią Forever NutraQ10 suteikia bosvelijų, alyvmedžių lapų, vynuogių sėklų ir ciberžolės ekstraktai. Šie veiksmingi augalai plačiai naudojami maisto papilduose širdies funkcijai palaikyti.

Forever NutraQ10 taip pat yra tokių svarbių mineralų kaip magnis ir chromas. Magnis padeda išlaikyti elektrolitų pusiausvyrą. Chromas padeda palaikyti normalią gliukozės koncentraciją kraujyje.

Pasirūpinti širdimi – paprasta ir skanu. Tiesiog supilkite vieną šio papildo pakelį į porciją Aloe Vera sulčių, išmaišykite ir… į sveikatą!

Informacija apie maisto papildą: viena porcija – 1 pakelis. vienoje dėžutėje – 30 pakelių.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sudedamosios dalys: fruktozė, mikrokristalinė celiuliozė, silicio dioksidas. Sudėtyje yra sojos.

Vartojimas: Vartokite po vieną pakelį per dieną. Pakelio turinį kruopščiai išmaišykite 100 ml Aloe Vera sulčių ar kito gėrimo ir išgerkite. Neturėtų būti vartojama kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Kiekis: 30 pakelių po 3,5 g                                                       Kaina 29,90€

 

 

 

 


Įsigykite šį Forever NutraQ10 elektroninėje alavijų parduotuvėje
Norite pirkti pigiau? Gaukite 5% nuolaidą visiems Forever produktams tapę mūsų partneriais

Patinka? Pasidalink su draugais!

  8 klausimai - atsiliepimai. Forever NutraQ10

  • leonora

   Ačiū, kad galime kreiptis.Pageidaujame smulkesnės informacijos, kaip naudoti produktą- po ar prieš valgį.Pvz.- Cardio-Health?Norėtume, kad puikoje„Forever produktai“ knygelėje būtų parašyta naudojimo instrukcija(kai leisit kitą seriją). Sėkmės Jums! Leonora

  • Marija

   Sveiki, Leonora,

   gamintojas neišskiria jokių specialių Cardio-Health vartojimo instrukcijų, todėl šį produktą galima vartoti tiek prieš valgį, tiek po jo. Kiekvienas asmuo, naudojantis šį produktą, gali pats spręsti kada jam patogiau jį vartoti.
   Produkto vartojimo instrukcija yra ant kiekvieno produkto pakuotės, todėl nematome poreikio jo rašyti kiekviename buklete.

  • Ramutė Vaitkienė

   Galiu pasidžiaugti ir pasidalinti savo patirtimi vartojant Forever produktus su visais, kurie neabejingi savo sveikatai. Jau keli metai mane kamavo neramus širdies plakimas. Tai širdis plaka per dažnai, tai neramiai virpa. Teko gerti ir cheminius vaistus, bet problema vis kartodavosi.

   Pradėjau domėtis Forever Cardio Health milteliais. Pasirodo, jų sudėtyje yra kiekvieno žmogaus širdžiai reikalingų medžiagų. Ėmiau gerti šį produktą. Praėjus savaitei neramumai liovėsi, galėjau miegoti ant kairio šono.

   Forever Cardio Health geriu jau pusę metų rekomenduojamomis dozėmis. Rezultatai tokie: pasikeitė gyvenimo kokybė, galiu 3–4 kartus per savaitę lankytis sporto klube, susinormalizavo pulsas ir spaudimas. Jau vien dėl to verta draugauti su šia nuostabia kompanija. Mylėkim ir rūpinkimės savimi ir artimaisiais, kol esame sveiki.

  • Rūta

   Forever Cardio Health esu naudojus, labai patiko; ar tinka šis produktas motinoms žindyvėms.

  • Marija

   Sveiki Rūta,

   Gamintojas nepateikia apribojimų, tačiau rekomenduočiau pasikonsultuoti su gydytoju.

   Marija

  • Sandra

   Sveiki,
   Ar galima vartoti papildą jei kartu yra ir geriami gydytojo išrašyti vaistai (Betaloc zok)?

  • Sandra,

   kompanija tokių rekomendacijų nepateikia, siūlyčiau pasitarti su gydytoju.

  • Asta

   As taip pat naudoju Betaloc zok ir Prodaxa ir taip pat naudoju Cardio Health ir Argi+ bei visus kitus papildus nuo birzelio menesio,vartokit ir nebijokit.