Grąžinimo garantija

Hialurono rūgštis

Hialurono rūgštis„Forever Active HA“ – tai mažo molekulinio svorio hialurono rūgšties, ciberžolių ir imbierų aliejaus derinys. Kinų žolininkai jau šimtmečius naudoja imbierą ir ciberžolę sąnarių funkcijai pagerinti. Tai viena efektyviausių sąnarių ir odos maitinamųjų priemonių. Hialurono rūgštį organizmas gamina pats ir naudoja ją sąnariams sutepti bei odos drėgmei užtikrinti. Tačiau, laikui bėgant mūsų organizme hialurono rūgšties natūraliai mažėja, todėl pradeda raukšlėtis oda, dyla sąnariai, plaukai netenka žvilgesio.

Dar visai neseniai hialurono rūgšties atsargas buvo galima papildyti tik injekcijų būdu, kadangi virškinimo sistema negalėjo jos įsisavinti. Dėka Injuv® proceso, kurio metu hialurono rūgštis yra suskaidoma, šiandien jau galime ją vartoti kapsulių pavidalu. „Forever Active HA“– kapsulės, kurių sudėtyje yra hialurono rūgšties, ciberžolių ir imbierų aliejaus. Kinų žolininkai jau šimtmečius naudoja imbierą ir ciberžolę sąnarių funkcijai pagerinti.

• Unikali mažo molekulinio svorio hialurono rūgšties forma.

Sudedamosios dalys (kiekis vienoje kapsulėje):
Injuv hialurono rugšties kompleksas (9% mažo molekulinio svorio hialurono rūgšties ir natrio hialuronato) – 80 mg*
Imbiero (Zingiber officinale) šaknies aliejus – 50 mg*
Dažinių ciberžolių (Curcuma longa) šaknies milteliai – 50 mg*
*dienos norma nenustatyta.

Vartojimas: po 1 kapsulę du kartus per dieną.

Kiekis: 60 kapsulių.


Įsigykite hialurono rūgšties elektroninėje alavijų parduotuvėje
Norite pirkti pigiau? Gaukite 5% nuolaidą visiems Forever produktams tapę mūsų partneriais

Patinka? Pasidalink su draugais!

  4 klausimai - atsiliepimai. Hialurono rūgštis

  • Stase

   Mano mamai 80 metų, pastaruoju metu sunkiai vaikščiojo, nes skaudėjo labai kelio sanarį. Gydytojai rekomendavo chirurginę operaciją. Pasikonsultavus su kolega, pabandėme naudoti Forever kompanijos produktus sąnario atstatymui. Naudojom pagal gydytojo rekomendaciją 6 men. nurodytus produktus. Šiandien mano mama vaikšto be lazdos, o apie operaciją net negalvoja, nes sąnario neskauda. Esame dėkingi Forever kompanijos produktams, kurie vėl suteikė mano mamai judėjimo laisvę.

  • Regina Puidokienė

   Maždaug prieš dvejus metus prasidėjo mano sąnarių problema. Iš pradžių niekur nesikreipiau, galvojau, kad praeis. Bet vieną dieną dešinė koja ištino per kelį, buvo sunku ją lankstyti. Tada beliko viena – kreiptis į gydytoją. Ši išrašė kažkokių tablečių, išgėriau – praėjo tinimas ir skausmas.

   Po kurio laiko vėl pradėjo mausti dešinės kojos kelį, su ta koja negalėjau užlipti ant kėdės, o atsiklaupus buvo sunku atsistoti. Vieną laisvadienį su vyru vaikštinėdama mugėje sutikau moterį, pasakojančią apie Forever produktus. Priėjau prie jos ir ilgai kankinau su savo klausimais. Kai supratau, kad gavau tinkamos informacijos, iš karto nutariau užpildyti anketą, kad galėčiau nusipirkti produktų su nuolaida. Nuo to karto pasakiau sau, kad naudosiu šiuos produktus bent tris mėnesius. Taip ir atsitiko: maždaug tris mėnesius gėrus Aloe Vera ir Forever Freedom sultis, Nature-Min ir Forever Active HA galėjau pasidžiaugti rezultatais. Ant kėdės užlipau laisvai, o atsiklaupus galėjau lengvai atsistoti ir nebereikėjo pagalbos.

   Aš dabar sakau sau ir kitiems, kad atsitiktinumas, atvedęs mane į tam tikrą vietą, tam tikru laiku, pakeitė mano ir mano šeimos gyvenimą. Galėčiau dar daug ką pasakyti apie šiuos stebuklingus produktus. Ačiū Forever kompanijai.

  • Regina

   Laba diena.
   Turiu problemų su sąnariais t,y.sąnarių nusidėvėjimas ir uždegimai, norėčiau truputi daugiau informacijos( kur ją rasti) apie Hialurono rūgštį, O gal ir apie kitą prieparatą, kuris man tiktu.
   Dėkoju už pagalbą.
   Regina

  • Regina,

   Sąnariams atstatyti ir sustiprinti rekomenduojame gerti Forever Freedom sultis. Kartu reikia gerti Hialurono rūgšties kapsules, multimineralus.
   Apie šiuos ir kitus produktus galite paskaityti svetainėje http://www.forever.lt/aloe-vera-gerimai/forever-freedom-sanariams/