Grąžinimo garantija

Kalcis

KalcisPaprastas ir veiksmingas būdas gauti kalcį, reikalingą kaulų stiprinimui.

Tai kalcio, magnio ir vit. D junginys. Būtent nuo magnio ir vit. D kiekio žmogaus organizme priklauso kalcio pasisavinimas.

Kalcis – pagrindinė kaulų statybinė medžiaga. Jis sudaro apie 2% žmogaus kūno masės. Didžioji kalcio dalis, net 99% yra kauluose ir dantyse. Formuojantis kaulams, kuomet aktyviai kaupiamos kalcio atsargos skelete, padidėja kalcio poreikis. Todėl labai svarbu, kad reikiamas kalcio kiekis būtų vaikų ir paauglių organizmuose.

Vyresniame amžiuje kalcio atsargos sparčiai mažėja. Kalcio trūkumą organizmas kompensuoja pasiimdamas jo iš skeleto. Tuomet ir atsiranda įvairių skeleto deformacijų. Labai dažnai kalcio trūkumas baigiasi osteoporoze. Žmonėms, kurie netoleruoja laktozės ir nevartoja pieno produktų, taip pat būtina užtikrinti reikiamą kalcio kiekį organizme.

• Kalcis būtinas kraujo apytakai;
• Būtinas nerviniams impulsams perduoti;
• Būtinas normaliam raumenų funkcionavimui;
• Dalyvauja hormonų gamyboje (ypač insulino);
• Būtinas formuojantis kaulams;
• Kalcio citratas su vitaminu D ir magniu.

Kiekis 4 tabletėse:
Vitaminas D (cholekalciferolio pavidalu) 5 μg; Kalcio (kalcio citrato ir bisglycinato pavidalu) 8000 mg;
Magnio (magnio oksido ir bisglycinato pavidalu) 300 mg; Cinko (bisglycinato pavidalu) 6 mg;

Vitaminas C 80mg; Varis (bisglycinato pavidalu) 1000 μg;  Manganas (biglycinato pavidalu) 2 mg.

 

Sudedamosios dalys: kalcio karbonatas, stearino rūgštis, natrio kroskarmeliozė, L- askorbatas, magnio stearatas, sojų ekstraktas, citrinų rūgštis, vidutinės grandies trigliceridai, natūrali vanilės kvapioji medžiaga, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga natrio citratas.

Vartojimas: rekomenduojama iki 4 tablečių per dieną kaip maisto papildą.

Kiekis: 90 tablečių.

Įsigykite Kalcį  alavijo produktų užsakymų svetainėje

Norite pirkti pigiau? Gaukite 5% nuolaidą visiems Forever produktams tapę mūsų partneriais

Patinka? Pasidalink su draugais!

  5 klausimai - atsiliepimai. Kalcis

  • Ramunė Kulvinskienė

   Ar galima išgyti ir jaustis sveikam nieko nedarant? Galima, bet tik vienu atveju – jei jūsų pusbrolis yra Dievas.

   Šią dilemą pradėjau gliaudyti po sunkių šešerių nesveikatosmetų, kuomet buvau išbandžiusi visus tradicinės medicinos būdus. Nebuvo visiškai jokios patologijos, kraujo ir organų rodikliai neviršijo normos ribų – o aš bejėgė, dilgėlinės išdarkytu kūnu (labiausiai veidu), su bjauriais be-sitęsiančiais tinimais. Ilgainiui atsirado dar vienas simptomas – smaugimas, atsirandantis naktį. Tuomet griebdavausi vienintelio išsigelbėjimo – susileisdavau 2 ampules sintetinio kortikosteroido ir po valandos simptomų nebelikdavo nė pėdsakų. Tačiau viskas vėl kartodavosi, o vėliau ir dažnėjo. Kilo bejėgiškumo jausmas, atsidūriau tarsi aklavietėje. Skaudžiausia buvo tai, kad pati esu medikė, gydytojai – draugai, o pagalbos niekur neradau. Neradau net užuominos, kaip išspręsti savo problemas.

   Ilgai ieškojau ligos priežasties, dar kartą išmokau žmogaus anatomiją. Tada suvokiau, kad liga formuojasi esant vienų ar kitų medžiagų deficitui, taip pat nuodingoms medžiagoms kaupiantis organizme. Sujauktas, užterštas ir teršiamas organizmas pats išsivalyti nesugebės.

   Šių paieškų kelyje sutikau Foreverir alaviją – tai yra sėkmės raktas į mano sveikatos gerovę. Sistemingai pradėjau vartoti alavijo sultis, keičiau mitybą, odą tepiau Aloe Vera geliu.Buvo būtini ir kiti produktai: Nature-Min, Forever kalcis, Absorbent-C. Ligą gydyti reikia protingai, šalinant jos priežastį, o ne pasekmes.

   Gamta sukūrė universalų vaistinį augalą – alaviją. Ką gamta sukūrė, žmogaus rankos tepasiekia. Visiems linkiu stiprios sveikatos.

  • Deimantee

   Sveiki, norėjau pasiteurauti ar galima Kalcį duoti 3 metų vaikui? Ačiū.

  • Deimante,

   Tokių rekomendacijų kompanija nepateikia, pasitarkite su vaikučio gydytoju.

  • Jolanta

   Norėjau pasidomėti kaip geriau kalcį vartoti: ar tiesiog praryti užsigeriant stikline vandens, ar kuo ilgiau kramtant. Beje, man taip buvo nurodyta iš platintojos. Bet skonis jau labai briskus… Ir ar būtina po pusvalandžio išgert vitamino C (atseit nepasisavinamas kalcis).

  • Jolanta,

   Kalcis gerai įsisavinamas, užgeriant stikline vandens, nes į jo sudėtį įeina vitaminas D ir magnis. Vitamino C kartu gerti nebūtina.