Grąžinimo garantija

Ožerškių vaisių ir saldymedžių šaknų derinys

Ožerškių vaisių ir saldymedžių šaknų derinys„Lycium Plus“ – tai antioksidantų, bioflavanoidų ir kitų naudingų augalinių medžiagų šaltinis. Šis maisto papildas yra gaminamas iš ožerškių vaisių ir saldymedžių šaknų. Ožerškiai ir saldymedžiai ypač populiarūs Azijoje. Čia jie jau tūkstančius metų naudojami sveikatai stiprinti.

Ožerškio augalo vaisiuose yra daug biologiškai aktyvių medžiagų: vitaminų, mineralų, aminorūgščių, polisacharidų, polinesočių riebalų rūgščių ir kt. Jie nuo seno buvo naudojami regėjimo gerinimui, odos gražinimui, organizmo stiprinimui, tonizavimui ir senėjimo procesų pristabdymui.

Saldymedžiai kinų medicinoje yra vieni iš plačiausiai naudojamų augalų. Jų sudėtyje yra virš 150 cheminių medžiagų, kurių poveikis organizmui labai platus. Saldymedžiai padeda išryškinti kitų augalų naudingiausias savybes.

Maisto papilde „Lycium Plus“ yra naudojamas saldymedžių ekstraktas, pagamintas pagal patentuotą procesą, kurio metu pašalinama dalis glicirizino, labai saldaus komponento, kurio per didelis kiekis gali sukelti nepageidaujamus šalutinius reiškinius. Šiuolaikiniais tyrimais įrodyta, jog saldymedžių bioflavanoidai yra vieni iš stipriausių antioksidantų.

• Stiprus antioksidantas;
• Bioflavonoidų šaltinis.

Kiekis vienoje tabletėje:
Ožerškių vaisių ekstrakto milteliai 300 mg
Saldymedžių šaknų flavonoidų ekstrakto milteliai 37,5 mg

Sudedamosios dalys: mikrokristalinė celiuliozė, celiuliozė, stearino rūgštis, magnio stearatas, natrio kroskarmeliozė, silicio dioksidas.

Vartojimas: po 1 tabletę iki trijų kartų per dieną kaip maisto papildą.

Kiekis: 100 tablečių.

Įsigykite Lycium Plus alavijo produktų užsakymų svetainėje

Norite pirkti pigiau? Gaukite 5% nuolaidą visiems Forever produktams tapę mūsų partneriais

Patinka? Pasidalink su draugais!

  2 klausimai - atsiliepimai. Ožerškių vaisių ir saldymedžių šaknų derinys

  • Ieva

   Ar galima siuos papildus duoti vaikams?

  • Česlovas

   Sveiki,

   patartina pasikonsultuoti su vaikų gydytoju.

   Šis produktas yra labai stiprus antioksidantas. Gamintojas nepateikia rekomendacijų nuo kokio amžiaus derėtų jį vartoti. Na, bet atsižvelgiant į tai, kad pagal gamintoją, šis maisto papildas aktyviai kovoja su senėjimo procesu, manyčiau, kad vaikui tai dar nėra aktualu.