Dantų želė su alavijais

• Balina dantis nepažeidžiant emalės.
• Kovoja su ėduonimi.
• Be fluoro.

Smulkiau


€9.50

Forever Bright“ dantų želės pagrindas yra Aloe Vera. Šis produktas buvo kuriamas keletą metų. Jam gaminti naudojami ilgą istoriją ir patikrintą veikimą turintys komponentai. Daugybė vartotojų ir dantų priežiūros specialistų yra pareiškę, kad šis produktas visiškai atitiko jų lūkesčius. „Forever Bright“ dantų želė neabejotinai įsitvirtino šiandieninėje rinkoje kaip viena efektyviausių dantų priežiūros priemonių. Optimalus Aloe Vera želės procentas, reikalingas efektyviam dantų valymui, buvo nustatytas po ilgų bandymų ir konsultacijų su stomatologais. Galutinis visų tyrimų rezultatas ir yra „Forever Bright“ dantų želė, kuri puikiai valo dantis, išlaiko gaivų burnos kvapą, kovoja su dantų ėduonimi, pasižymi antibakterinėmis savybėmis, nebraižo dantų emalės. „Forever Bright“ dantų želė puikiai tinka kraujuojančioms dantenoms, burnos ertmės žaizdelėms gydyti. Šią dantų priežiūros priemonę gali naudoti visa šeima.
Pastaba: šiame produkte nėra fluoro.

SUDĖTIS: Aloe Vera želė, gliucitolis, hidratuotas silicio dioksidas, glicerolis, natrio laurilsulfatas, karagenas (džiovinti raudondumbliai), kvapioji medžiaga, bičių pikis, natrio sacharinas, natrio benzoatas, chlorofilo ir vario kompleksas.

KIEKIS: 130 g

Užsakymas  

produktų

Nuolaida partneriams

Gaukite 5 proc. nuolaidą alavijo produktams tapę mūsų partneriais. Kaip? Tai labai paprasta! Daugiau informacijos telefonu 8 652 95575 arba el. paštu grazina@forever-alavijas.lt