Grąžinimo garantija

Vitaminas C

Vitaminas C yra turbūt populiariausias terminas iš visų su vitaminais susijusių terminų. Turbūt dažnam peršalus ar susirgus gripu yra tekę išgirsti klausimą: „Ar vartojote vitaminą C?“. Tai išties labai svarbus organinis junginys mūsų sveikatai. Vitaminas C dar kitaip vidanamas L-Askorbo rūgštimi, askorbu arba askorbo rūgštimi. Plačiau…

Daugybės ligų priežastis – vitamino D stoka

Savižudybės, onkologinės ir psichikos ligos, jau nekalbant apie osteoporozę ar rachitą, kyla dėl to, kad organizmui trūksta vitamino D. Šį sensacingą atradimą patvirtina ir Kauno medicinos universiteto klinikų medikai.

Privalomas komponentas

Vadinasi, daugybės ligų labai nesunkiai galima išvengti, tereikia mėgautis saule arba vartoti vitaminą D?

Kauno medicinos universiteto Endokrinologijos klinikos vadovas profesorius Gintautas Kazanavičius . . . → Plačiau: Daugybės ligų priežastis – vitamino D stoka

Dezodorantai sukelia krūties vėžį!

Dezodorantai – krūties vėžio sukėlėjai? Dažnai moterys nustemba išgirdusios tokį šiurpinantį, bet realų faktą. Džiugu, kad šiandien yra galimybė domėtis ir gauti informacijos apie ką būtina kalbėti.

Krūties vėžys – dažniausia moterų onkologinė liga. Vėžio pradžia – mažytė pakitusi ląstelė, kuri dažniausiai dėl nepaaiškinamų priežasčių ima elgtis ne taip, kaip turėtų. Ląstelėms dalinantis, krūtyje . . . → Plačiau: Dezodorantai sukelia krūties vėžį!

Išmokime skaityti kosmetikos gaminių etiketes!

Susidomėjimas ekologija šiomis dienomis smarkiai išaugo. Žiniasklaida dažnai mini tokius maisto ar kosmetikos gaminių priedus, kaip natrio gliutamatas arba sodium (natrio) lauryl sulfatas ir pan. Vieni vadina juos tikrais nuodais, kiti gina ir teigia, kad vartojami mažomis dozėmis jie visai nekenksmingi.

Kiekvienas žmogus yra unikalus ir tik jis pats gali nuspręsti, kas labiausiai tinka . . . → Plačiau: Išmokime skaityti kosmetikos gaminių etiketes!

Imunitetas – skylių lopymo metas

Žmogaus imuninė sistema – tarsi apsauginis skydas, saugantis mus nuo ligų ir susirgimų. Tačiau nereikėtų to skydo įsivaizduoti kaip visam gyvenimui įteiktos nerūdijančio plieno neperšaunamos apsaugos – ja turime sąmoningai rūpintis, o jei jau taip atsitiko, kad apsauginiame skyde atsirado skylių – jas užlopyti.

Dažnesni susirgimai, ypač šaltuoju metų laiku, rodo, kad organizmo apsauginę . . . → Plačiau: Imunitetas – skylių lopymo metas

Atminčiai gerinti – ginkmedis

Ginkmedžio tėvyne laikoma Kinija, Japonija ir Korėja. Šiuo metu jis paplitęs jau ir Europoje. Ginkmedis – seniausias mūsų planetos medis. Šios klasės atstovai randami triaso iškasenose. Juros ir kreidos perioduose jie buvo paplitę visame Šiaurės pusrutulyje. Dėl savo rūšies amžiaus dar vadinamas „gyvąja iškasena“. Šiandien ginkmedis auginamas kaip dekoratyvinis augalas parkuose ir soduose.

Ginkmedžio . . . → Plačiau: Atminčiai gerinti – ginkmedis

Kaip derinti maisto papildus?

Maisto papildai

Detoksikuojami, cholesterolio kiekį mažinantys, regėjimą gerinantys, imunitetą stiprinantys preparatai… Kiek rūšių maisto papildų galima vartoti vienu metu? Ar norėdami stiprinti sveikatą jai nepakenksime? Tai ypač aktualu sportuojantiems žmonėms, nes jų organizmui dažnai reikalinga daugiau įvairių naudingų medžiagų, nei tiems, kas gyvena pasyvų gyvenimo būdą.

Tikrai reikia?

Pasak gydytojų, nusprendus vartoti kurį nors maisto papildą, . . . → Plačiau: Kaip derinti maisto papildus?

Dezodorantas ar antiperspirantas: kurį pasirinkti?

Karštomis dienomis srūvant prakaitui ne vienas ieško priemonių, kurios bent trumpam pašalintų nemalonų kvapą. Ką pasirinkti?

Dezodorantai naikina visas bakterijas – tai blogai!

Paskirtis:

Įveikti ant odos gyvenančias brombakterijas – nemalonaus kvapo sukėlėjas! Dezodorantai kovoja ne tiek su prakaitavimu, kiek su „aromatu“.

Pliusai:

Netrikdo prakaito liaukų veiklos, o tai reiškia, kad netrukdo organizmui normaliai . . . → Plačiau: Dezodorantas ar antiperspirantas: kurį pasirinkti?

Peršalti galima ir atšilus orams

Peršalimas

Klaidingai manoma, kad ligų metas – žiema, o atšilus orams jokios ligos tampa nebaisios. Tačiau būtent vasarą žmonės linkę greičiau sukaisti ir dažniau peršąla, kas sukelia ne tik slogą ar anginą, bet ir rimtesnes ligas.

Peršalimas – tai bendras šalčio, drėgmės ir skersvėjo poveikis žmogaus organizmui. Dėl jo pakinta organizmo imuninės savybės ir sumažėja . . . → Plačiau: Peršalti galima ir atšilus orams

Forever pristato naują produktą – ARGI+

ARGI+

Tik vienas samtelis per dieną ARGI+, sumaišyto su vandeniu ar alavijų sultimis – ir beveik visos Jūsų organizmo sistemos veiks geriau. Vartojant ARGI+ organizmas gauna visą L-Arginino teikiamą naudą, kurią papildo:

• granatai – vertinami dėl antioksidacinių savybių,

• raudonojo vyno ekstraktas – padedantis išsaugoti normalų cholesterolio kiekį,

• vynuogių odelių ekstraktas – gerinantis . . . → Plačiau: Forever pristato naują produktą – ARGI+

Apie amžinai gyvuojantį alaviją

Aloe vera

Alavijo istorija, besitęsianti keletą tūkstantmečių, intriguoja kaip nuotykių romanas. Už savo paslaptingą grožį, elegantiškumą ir legendines savybes šis augalas buvo garbinamas kaip dievybė. Senovės egiptiečiai, tikėjo, jog alavijo „kraujas“ suteikia grožį, sveikatą ir nemirtingumą, todėl naudojo augalą faraonų balzamavimui ir paruošimui kelionei į kitą pasaulį. Kinijos imperatoriai į alavijo lapus žiūrėjo kaip į aukščiausiosios . . . → Plačiau: Apie amžinai gyvuojantį alaviją

Verslo pasiūlymas. Darbas namuose

Sėkminga pradžia

Naudokite mūsų produktus su besąlygine galimybe juos grąžinti per 30 dienų, bei dalinkitės su kitais savo entuziazmu – niekada nebuvo paprasčiau!

Už aktyvumą Jums bus atlyginta nedelsiant!

Užsitarnaukite šiuos penkis paskatinimus:

Nemokama tarptautinio verslo licenzija, suteikianti neribotas galimybes. Nemokami profesionalo mokymai, parama (16 metų patirtis tiesioginiuose pardavimuose) Nemokami kompanijos žurnalai bei DVD Nemokamos kelionės . . . → Plačiau: Sėkminga pradžia

Forever produktų bukletai ir katalogai

Siuntiniai Forever Produktų bukletasFlawless dekoratyvinės kosmetikos bukletasRegistravimo pažymėjimaiForever nuo gripoForever sąnariamsForever produktų pristatymasSONYA lankstinukas . . . → Plačiau: Forever produktų bukletai ir katalogai