Grąžinimo garantija

making" e) the destruction of the muscle layer of the uterus different nature, a history of abortion, uterine surgery; 7) lipase enzyme as a constituent of mother's milk in the stomach of the child helps to break down fats, stimulates buy tetracycline online the activity of acid improves the motor function of the gastrointestinal tract, stimulate the early development of the pancreatic juice; Complications of progression of diffuse toxic goiter - the development of thyrotoxic crisis, a serious threat to the life of the patient

L-arginino ir vitaminų kompleksas ARGI +

 

L-argininas yra tokia veiksminga aminorūgštis, kad mokslininkai vadina ją „stebuklingąja molekule“. Ir ne veltui, nes mūsų organizmas paverčia L-argininą azoto oksidu – molekule, padedančia atpalaiduoti bei išplėsti kraujagysles..

L-argininas yra labai naudingas, tad jis kelia tokį didelį susidomėjimą. Naujasis ARGI+ suteikia visas L-arginino galias. Be to, jo poveikis sustiprintas:

• granatų ekstraktu – puikiu antioksidantų šaltiniu,

• raudonųjų vynuogių ekstraktu;

• vynuogių odelių bei uogų ekstraktais.

Visos kartu šios sudedamosios dalys tampa naujos kartos maisto papildu, veikiančiu bendrą organizmo būklę. Tik vienas samtelis ARGI+, sumaišytas su vandeniu ar mėgstamu alavijų gėrimu, suteiks geresnę savijautą. Papildykite savo mitybą veiksminguoju L-argininu, ir būsite sveikesni.

Pakuotėje: 30 porcijų.  Kalorijų- 40   Angliavandenių –  3 g (  1% )  Cukraus –  3 g *   Vitamino C (L-askorbo rūgšties) –  80 mg (100 %)   Vitamino D3 (cholekalciferolio) –  5 μg (100 %)     Vitamino K2 (menachinono) –   20 μg  (27 %)    Vitamino B6 (piridoksino hidrochlorido) –  1,4 mg (100 %)    Vitamino B12 (cianokobalamino) –  2,5 μg  (100 %)    Foliato (folio rūgšties) –  200 μg  (100 %)    L-arginino  –   5 g  Patentuoto Forever vaisių mišinio- 220 mg.

Vynuogių odelių ekstraktas, granatų ekstraktas, raudonojo vyno ekstraktas, šeivamedžio sulčių milteliai, aviečių sulčių milteliai, morelių vyšnių sulčių milteliai, gervuogių sulčių milteliai, juodųjų serbentų sulčių milteliai ir mėlynių sulčių milteliai.

Sudedamosios dalys: citrinos rūgštis, uogų kvapiosios medžiagos, silicio dioksidas, ksilitolis, d-ribozė, sukralozė, monokalio fosfatas.

Vartojimas: kasdien gerti vieną samtelį ARGI+  ištirpinto 250 ml vandens ar kito gėrimo.

Dėmesio! Jei esate nėščia, maitinate krūtimi ar skundžiatės sveikatos sutrikimais, prieš vartodama šį produktą pasitarkite su gydytoju.

Kiekis: pakuotėje 30 porcijų                                    Kaina 68€

 


Įsigykite šį L-arginino ir vitaminų kompleksą elektroninėje alavijų parduotuvėje
Norite pirkti pigiau? Gaukite 5% nuolaidą visiems Forever produktams tapę mūsų partneriais

Patinka? Pasidalink su draugais!

  13 klausimai - atsiliepimai. L-arginino ir vitaminų kompleksas ARGI +

  • Almina Balčiauskienė

   Sulaukiau keturiasdešimt aštuonerių. Visada galvojau, kad šie metai bus patys maloniausi – vaikai užauginti, todėl galima siekti profesinių ir materialinių aukštumų, netrukdomai spręsti įvairius gyvenimo klausimus. Deja, kaip tik šiuo laikotarpiu mano kūną ir sielą prislėgė virtinė negalavimų. Samprotavau taip: „mano gyvenimas baigtas“. Tačiau šiuo sunkiu man metu bandžiau iš naujo įsivaizduoti savo perspektyvą ir savęs paklausiau: „ar galiu pasielgti išmintingiau ir ieškoti išeities iš šios nemalonios situacijos?“ Atsakymą į šį klausimą radau. Tai buvo Forever produktas ARGI+.

   Atsitiko neįtikėtinas dalykas. Kaip giliame vandenyno dugne išsiveržęs ugnikalnis, ARGI+ mano organizme pavirto cunamio banga, šluojančia ir valančia visus negalavimus, visas kūno ir sielos blogybes. Vėl jaučiuosi jauna, sveika, trykštanti gyvenimo džiaugsmu ir vidine ramybe. Su Forever problemų nėra, tik situacijos, kuriose išmintingas distributorius visada randa sprendimų galimybes.

  • Birutė Norkevičienė

   Mano sūnui Tautvydui diagnozuota širdies yda. Iki dešimties metų du kartus per metus važiuodavome į Santariškes, vaikų kardiologijos skyrių. Nors specialių vaistų sūnus negėrė, vis tiek jautė diskomfortą – teko atsisakyti kūno kultūros pamokų, šokių ir dziudo būrelių.

   Vasaros saskrydyje Dubingiuose netikėtai išgrdau kolegės pasakojimą, kaip naudojant ARGI+ ir Forever Cardio-Health jai pavyko sušvelninti panašią problemą. Grįžusi taip pat pradėjau duoti sūnui tuos pačius produktus. Šalia jų vaikas gėrė Forever kalcį, Forever Kids, Forever Lite kokteilį. Kas tris mėnesius Tautvydas geria Forever Active Probiotic.

   Paskutinį kartą apsilankę pas gydytojus išgirdome džiugias naujienas: dar šeimos gydytoja paklausiusi širdies darbo pastebėjo, kad jis daug geresnis, o girdimas ūžesys nebe toks grubus. Tai išties džiugino, nes būtent tokiame amžiuje kaip Tautvydo yra tikimybė, kad ūžesys sustiprės. Kardiologės išvados buvo ne mažiau geros – anksčiau diagnozuotos stenozės dabar gydytoja sako nematanti.

   Tačiau geriau už visus atliktų tyrimų rezultatus skamba paties Tautvydo džiaugsmingas balsas, kai parėjęs iš mokyklos jis džiaugiasi, kad per kūno kultūros pamokas, žaidžiant krepšinį ar kitą žaidimą, jam nebereikia taip dažnai prašytis minutės pertraukėlės.

  • Gediminas

   Norėjau paklausti su kokiu kiekiu reikia maišyti tą samtelį ARGI+. Ačiū

  • Česlovas

   Gediminai,

   vieną samtelį ARGI+ ištirpinkite 250 ml vandens ar kito gėrimo.

   Česlovas

  • Lina

   Sveiki, esu labai patenkinta šiuo produktu. Pirmą dieną išgėrusi negalėjau patikėti kaip pagerėjo sveikata.

  • Virginija

   kada geriau vartoti ARGI, prieš valgį, ar pavalgius

  • Virginija,

   Kadangi pavalgius gerti iš viso nerekomenduojama, Tai Argi Plus geriau gerti prieš valgį arba tarp valgių.

  • Mindaugas

   Ar galima šį kokeilį vartoti kartu su Forever Arctic Sea žuvų taukais?

  • Mindaugai,
   Taip, galima.

  • ausra

   Sveiki, turiu padidejusia struma. Rado mazgeli. Ar galiu vartoti Argi+. Ir kokiomis dozemis. Aciu!

  • Aušra,

   L arginino kompleksą vartoti jūsų atveju rekomendacijų nėra pateikta. Tinka vartoti Natūralios alavijo sultys, Multimineralai, Gin Chia, Bičių žiedadulkės, Vitaminas C.

  • Jovita

   Sveiki, turiu issipletusius kapiliarus ir paryskejusias venas, ka patartumet naudoti?

  • admin

   Jovita,

   Jei išsiplėtusios venos ir kapiliarai, tai yra problemos su kraujotaka. L-arginino ir vitaminų kompleksas padeda spręsti šias problemas.