Grąžinimo garantija

Forever Arctic Sea

Riebalų rūgštys labai svarbios žmogaus organizmui. Tačiau ne visos jų yra naudingos. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad per didelis kiekis sočiųjų riebalų rūgščių, kurių daugiausia yra gyvulinės kilmės riebaluose, lemia padidėjusį cholesterolio kiekį ir didesnę infarkto tikimybę. Tuo tarpu nesočiosios riebalų rūgštys, teigiamai veikia žmogaus organizmą. Šių riebalų rūgščių organizmas negali pasigaminti, todėl būtinai turi jų gauti su maistu.

Forever sukūrė ypatingą maisto papildą „Arctic- Sea“, kuriame sujungtos gyvulinės ir augalinės kilmės nesočios riebalų rūgštys.

Omega-3 ir omega- 9 rūgščių svarba žmogaus organizmui:
• Iš jų sudarytos ląstelių membranos;
• Tai yra statybinė medžiaga, reikalinga suformuoti riebalinį audinį, kuris saugo vidaus organus ir palaiko šilumą;
• Kruopščiai apskaičiuotas omega-3 riebalų rūgščių kiekis, kad organizmas gautų šių medžiagų tiek, kiek ir valgant pakankamai žuvies;

Kiekvienoje  kapsulėje yra:

EPR (eikozapenteno rūgštis) 100 mg
DHR (dokozaheksaeno rūgštis) 100 mg
Oleino rūgštis (iš alyvuogių aliejaus) 50 mg

Sudedamosios dalys: natūralūs žuvų taukai, kalmarų riebalai, želatina, alyvuogių aliejus, glicerinas, išgrynintas vanduo, citrinų aliejus (natūrali skoninė medžiaga), žaliųjų citrinų aliejus (natūrali skoninė medžiaga) ir vitaminas E (d-alfa tokoferolis).

Vartojimas: po 2 kapsules su maistu iki trijų kartų per dieną kaip maisto papildą.

Kiekis: 120 kapsulių.                                     Kaina 34€


Įsigykite Forever Arctic-Sea elektroninėje alavijų parduotuvėje
Norite pirkti pigiau? Gaukite 5% nuolaidą visiems Forever produktams tapę mūsų partneriais

Patinka? Pasidalink su draugais!

  3 klausimai - atsiliepimai. Forever Arctic Sea

  • Genovaitė Tenikaitytė

   2000-tieji metai mano gyvenime paženklinti ligos pradžia, kuri smarkiai pakeitė mano gyvenimą. Viskas prasidėjo nuo skausmo dubens srityje. Iš ten skausmas „nukeliavo“ į dešinę koją, vėliau ir į kairę. Galiausiai skausmas apėmė visus didžiuosius kaulus. Ypač didelis diskomfortas – skausmas pečių sąnariuose, kai pakėlus rankas susišukuoti plaukus, jos krisdavo kaip nukirstos. O žandikaulio skausmas buvo toks, lyg skaudėtų visi dantys kartu. Maža to, jis (žandikaulis) dar ir užstrigdavo. Nepakeliamas skausmas 24 valandas per parą mane pavertė šlubuojančia senute. Jokie nuskausminamieji vaistai nepadėjo.

   Taip ieškant ligos ir kenčiant skausmą praėjo 4 metai. Pagaliau buvo nustatyta Bechterevo liga. Bet gyvenimas nuo to nepalengvėjo. Paskirtas gydymas nedavė rezultato. Stiprių vaistų vartojimo pasekmės: opos skrandyje ir dvylikapirštėje žarnoje bei sutrikusi kepenų veikla.

   Supratau, kad reikia ieškoti kito kelio. Pradėjau domėtis žoliniais gydomaisiais augalais, bet jų vartojimas tik šiek tiek pagerino situaciją.

   2008 metais susipažinau su Forever produktais. Po pristatymo norėjosi įsigyti daug produktų, bet finansinės galimybės buvo ribotos. Tuomet susidariau produktų vartojimo schemą. Pradėjau nuo Forever Freedomir Forever Active Probiotic. Antrą mėnesį pridėjau Nature-Min. Vėliau – Forever Active HA, žiedadulkes, Absorbent-C. Dar vėliau vartojau Forever Arctic Seair Forever Pomesteen Powersultis. Bet pagrindiniai mano vartojami produktai buvo Forever Freedom, Absorbent-C (po vieną tabletę) ir Nature-Min (po 2 tabletes).

   Vartodama produktus laukiau paūmėjimo – jo nebuvo. Laukiau pagerėjimo – jo irgi nebuvo. Taip praėjo 5 mėnesiai. Bet šeštą produktų vartojimo mėnesį pastebėjau, kad judesiai tapo lengvesni. Aštuntą mėnesį jau nebekamavo skausmai, kai ką galėjau panešti (rankos tapo stipresnės), nebeužstrigdavo žandikaulis. Po 8 mėnesių padariau eksperimentą – visai nutraukiau priešuždegiminius vaistus. Ir supratau, kad man jų nebereikia. Gyvenimo kokybė žymiai pasikeitė. Po metų su Forever produktais įvyko tai, apie ką nedrįsau net svajoti – pradėjau dirbti ir buvo sumažinta invalidumo grupė.

   Šiuo metu vartoju Forever Freedomir Nature-Min dviejų–trijų mėnesių kursais ir darau tokią pačią pertrauką, o Absorbent-C vartoju kiekvieną dieną jau 5 metai! Kitus mano minėtus produktus pridedu pagal poreikį.

   Aš laiminga, kad prieš penkerius metus sutikau žmones, kurie supažindino mane su Forever kompanija. Šiandien aš jau pati galiu pasakoti apie Forever produktus, kurie keičia gyvenimus ir likimus.

  • Ineta

   Labas vakaras,

   Forever ARCTIC SEA omega 3,kiek į dieną galima išgerti 8 metų mergaitei?Ačiū

  • Ineta,
   8 metų vaikui galima duoti pusę suaugusio žmogaus normos, t.y. 2-3 kapsules per dieną.